חיפוש

5 משחקים שישפרו את הזוגיות!

הזוגיות נהייתה יבשה? מחפשים אקט שיעורר את היצר המיני שלכם ושל בת זוגתכם? זהו המאמר בשבילכם! בפסקאות הבאות נציג כחמישה משחקים שונים שיפלפלו את הזוגיות שלכם, ייצרו קרבה חדשה ואף יחזירו לכם את הניצוץ!

 

משחקי סקס שישפרו את הזוגיות

זוגיות לאורך זמן הינה משימה לא פשוטה. אין מה לעשות – ככל שהזמן עובר, בני זוג נוטים להפוך לשאננים לצד השני שבזוגיות, זהו תהליך איטי ומסוכן. בכדי להשאיר את הזוגיות בחיים, ובכדי "לפלפל" את העניינים שקורים מתחת לשמיכה, הכנו לכם מדריך משחקי סקס ומין שישפר את הזוגיות שלכם, ויחזיר את האור לחיי המין. להלן חמישה משחקים שישפרו את הזוגיות:

מדריך משחקי סקס ומין

   1. משחק קופסה אדם וחווה

זהו משחק אופטימלי לשחזר את הרומנטיקה האבודה בקשר שלך. זהו משחק קלפים מרגש ומשעשע, המיועד לזוגות שרוצים לחזק את הקשר האינטימי שביניהים. המשחק כולל כ-88 קלפים המכילים שלוש רמות שונות של משימות אינטימיות שסובבות סביב הקשר – החל ממשימות קלות ומשעשעות ועד למשימות סקסיות ומאתגרות. המשחק מאפשר למשתתפים לבחור את רמת האינטימיות שמתאימה להם ובכך, להתחבר דרך חוויות חדשות ומרגשות.

 

  2. אמת או חובה למבוגרים

משחק זה נבנה על בסיס המשחק המוכר – "אמת או חובה" (“Truth or Dare”) – אך הותאם לגרסה מבוגרת וסקסית. זהו פיתרון אינטרקטיבי לזוגות המעוניינים להכניס עניין לחיי המיניות שלהם בצורה אינדיבידואלית ומותאמת אישית. במקום להציע שאלות פשוטות, בגרסה למבוגרים נשאלות שאלות עם פרטים סקסיים ומרתקים. המשימות, כמובן, כוללות אקטים מיניים, שונים ומהנים.

 

   3. קוביות למשחק מקדים שובב

רוצים להוציא את המקסימום מהמשחק המקדים? בא לכם להיות שובבים עם בן\בת זוגכם\זוגתכם? לא יודעים כיצד לגשת? זהו המשחק עבורכם. את משחק זה משחקים לפני תחילת האקט המיני, בשלב המשחק המקדים. בכל תור, זורק אחד מבני הזוג קוביה ועליה משימה – את המשימה הזו חייבים לבצע, ומטרתה לחמם את העניינים, לפני הסקס עצמו.

מדריך משחקי סקס ומין

   4. פלונטר למבוגרים

כמו משחק ה"אמת או חובה למבוגרים", גם למשחק זה יש גרסה מוכרת. עם זאת, הגרסה למבוגרים בלבד של המשחק "פלונטר" מהנה, מרתקת ואינטימית בהרבה. משחק זה מתאים לכל זוג שאוהב מגע, אינטימיות, או שמעוניין לייצר קירבה באמצעות מגע שחסר בזוגיות. במהלכו, כל בן זוג בתורו נדרש לשים איבר אחר על נקודה אחרת בלוח – ידיים ורגליים לנקודות שונות, לפי שליפת קלף. המשחק מבוצע בעירום מלא, ומטרתו לייצר קירבה אינטימית ופיזית בין בני זוג.

 

   5. מלחמת כריות סקסית

לסיום, הכנו לכם משחק שגם הוא במקורו מהילדות – אך עם טוויסט. מלחמת כריות סקסית למבוגרים יכולה לעורר תחושות שלא ידעתם שקיימות אצלכם, כלפי הבין זוג שלכן, וכלפי עצמכם. המשחק מייצר אינטימיות, מעודד תחרותיות, מהנה ושובב. מחפשים אקט שיעורר את המיניות החבויה שבכם? זהו המשחק בשבילכם!

מדריך משחקי סקס ומין

אולי תאהבו גם את

הימורי Moneyline
5 סוגי הימורי ספורט חוקיים

הימורי ספורט הפכו לעיסוק פופולרי יותר ויותר עבור מיליוני מעריצים ברחבי העולם. עם מגוון רחב של אפשרויות הימורים זמינות, חובבים יכולים להמר על ענפי הספורט

קראו עוד »
חַשׂפָנוּת
חשפנות – מה אומר החוק?

בשנים האחרונות יש שיח ער בכל הנוגע לתחום החשפנות והקביעה בנוגע אליו בחוק. יש מי שסבורים שחשפנות נחשבת לעבירה פלילית מכיוון שהיא מתבצעת כנגד החוק

קראו עוד »
בקבוקון של שמן
מה זה THC והאם זה ממסטל

הרוב המוחלט של האנשים בוחרים לתייג את צמח הקנאביס בשתי צורות שונות: קבוצה אחת שמאמינה כי הלגליזציה מוצדקת והיא מעבר לפינה, טוענת כי לצמח יש

קראו עוד »
גבר מחזיק איבר מין
ג'ל קמגרה – חוות דעת

ג׳ל הקמגרה מכים גלים בארץ ובעולם בשנים האחרונות, בעיקר בקרב גברים שעד כה חששו או נמנעו מלהשתמש במוצרים שונים לשיפור התפקוד המיני. מהו בעצם הג׳ל

קראו עוד »