חיפוש

5 טיפים חשובים לקידום אתרים

בניתם אתר אינטרנט איכותי – שכרתם מעצב גרפי, כתבתם קופירייטינג, דאגתם לנגישות, תכננתם אותו כמו שצריך, סוף סוף עומד בפניכם אתר מושלם.

נהדר! עכשיו הגיע רגע האמת – זהו הזמן לקדם את האתר שלכם ולייצר לו את החשיפה שמגיעה לו. במאמר זה נציג X טיפים חשובים לקידום אתרים.

 

מבוא לקידום אתרים

קידום אתרים הינו הפעולות השונות שמתבצעות במטרה לקדם את אתרכם. הגדרה זו מתייחסת לקידום במנועי החיפוש (SEO, PPC וכד'), לקידום חיצוני (רשתות חברתיות, קידום פרונטלי, משפכים שיווקיים וכד') ואף לקניית קישורים באתרים חיצוניים.

תחום זה הינו נרחב ומתפתח, ומפאת עובדה זו – חשוב להבין אותו ולהעמיק בו. במאמר זה נציג טיפים שחשוב שתדעו במטרה לצלוח את המשימה המאתגרת שהינה קידום אתרים בצפון.

מבוא לקידום אתרים

5 טיפים חשובים לקידום אתרים

כפי שציינו לעיל, תחום קידום האתרים הינו נרחב ובעל רבדים רבים ומשתנים. חשוב להכיר את התחום הזה לעומק, בכדי להוציא את המקסימום מחשיפת האתר שלכם. להלן חמישה טיפים חשובים לקידום אתרים:

5 טיפים חשובים לקידום אתרים

  1. שמירה על סטנדרט תוכן איכותי ועדכני

לפני שניכנס לעולם קידום האתרים בפועל, חשוב לוודא כי האתר שלכם עומד בתקן הרמה הגבוה ביותר. התוכן שמופיע בו – החל מהתכנים הויזואלים, דרך הקופירייטינג ועד לנגישותו – מחוייבים להיות ברמה הגבוהה ביותר.

חשוב לבצע מחקרי שוק, להעביר את התוכן בדיקות קפידות ואף לעדכן את התוכן המופיע באתר באופן קבוע, בכדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר, שתמיר את הגולשים באתר ללידים ולבסוף ללקוחות משלמים בצורה הבטוחה, הסדירה והאיכותית ביותר.

 

  1. קניית קישורים

אופציה ריאלית ופרקטית לקידום אתרים הינו קניית קישורים. זהו קונספט פשוט למדי – משלמים לאתר רלוונטי, בעל חשיפה גבוהה, על הצבת קישורים באתר, שמפנים לאתר שלכם.

קישורים אלו נכתבים לפי מילות מפתח (אנקורים) שיכולים להיקבע לבחירתכם, או לבחירת המשווק של אתרכם, ומהווים בוסט קונקרטי לזרימת הגולשים לאתרכם.

 

  1. קידום אורגני (SEO)

SEO (Search Engine Optimization) הינו, גם הוא, כלי חזק ביותר לקידום אתרים בעולם השיווק הדיגיטלי כיום. כלי זה מנצל מחקר מילות מפתח רלוונטיות לתוכן שבאתרכם, והצבתן בכמות קבועה מראש בתוכן האתר, במטרה להקפיץ את מיקום האתר שלכם בעת חיפוש מילות המפתח במנועי החיפוש השונים (בעיקר בגוגל).

 

  1. קמפיינים ממומנים (PPC)

קמפיינים ממומנים מסוג PPC (Pay Per Click) הינם קמפיינים פשוטים אך פרודוקטיביים – הקמפיין מפרסם את אתרכם במנועי החיפוש השונים (שוב, לרוב בגוגל) עבור מחיר קבוע מראש. כל לחיצה שמובילה לאתרכם עולה לכם כסף.

כלי זה, גם הוא, מעלה את החשיפה לאתרכם משמעותים, ועוזר לצלוח במשימת קידום האתרים המאתגרת. חברות כמו CXM – אשר מציעות שירותים אלו, הן אופציה נהדרת בכדי לצלוח במשימת קידום האתרים הלא פשוטה.

 

  1. קידום ברשתות החברתיות

כמו בכל תחום שיווקי בחברה המודרנית בה אנו חיים כיום – קידום ברשתות החברתיות הינו אופציה נהדרת לבעלי אתרים שמבינים את התחום ויכולים להקציב זמן ומשאבים לו.

הפעלת חשבון פעיל ברשתות החברתיות השונות (פייסבוק, אינסטגרם, טיקטוק וכד') יכול להוביל, בפוטנציאל, לקידום אתרכם, במידה ותפרסמו אותו במסגרת פעילותכם ברשתות החברתיות.

5 טיפים חשובים לקידום אתרים

אולי תאהבו גם את