חיפוש

4 טיפים לזוגיות בריאה אחרי לידה

הגעתו של תינוק חדש למשפחה עשויה להוביל לא פעם לקשיים אישיים ובין – אישיים. תרחיש זה ידוע בקרב משפחות רבות שחוו אותו בעבר. חווינו בעצמנו את המצב המתואר וצלחנו אותו לאחר שיישמנו כמה טיפים חשובים שניתנו לנו מהסובבים אותנו. החלטנו להוציא מדריך מקיף שיציג בפני כל דורש את הטיפים שנמצאו בעינינו כטובים ביותר. הישארו אתנו ותגלו מה הם.

 

הטיפ ה – 1: תעשו את כל המאמצים כדי לקבוע דייט

אם יש לכם חברים, סבים, סבתות או אחיינים שישמחו לעשות בייבי סיטר, תנצלו את ההזדמנות. תציגו בפניהם את התאריך המתאים לכם ביותר ותשריינו לעצמכם ערב זוגי. שימו לב – אם תגלו שאתם עייפים מאוד באותו ערב או שיש לכם סיבה כלשהי לבטל את היציאה, תדעו שתמיד יש את האפשרות לקבוע דייט פשוט כמו יציאה לסרט או ישיבה בבית קפה מתחת לבית. לא צריך להרחיק, הכי חשוב שתיהנו מזמן איכות יחד.

מערכת יחסים בריאה

הטיפ ה – 2: תקראו מאמרים שעוסקים בגידול ילדים

לאחר הגעתו של הבן הבכור שלנו לעולם, חווינו קשיים עצומים וחשבנו שאנחנו לבד בסיטואציה. שכן, כל המשפחות שהיו מסביב היו נראות לנו מאושרות. לשמחתנו, היו מי שהפנו אותנו לקרוא מאמרים ומדריכים שעוסקים בנושא. הם עשו זאת מבלי להסביר לנו מה עומד מאחורי ההמלצה. לאחר שקראנו 2 – 3 מדריכים שכאלה הבנו שאנחנו לא לבד.

קראנו את הסטטיסטיקות והתברר לנו שכולם חווים את הקושי, הם פשוט מסתירים את זה. לכן, ההמלצה שלנו היא לקרוא כמה שיותר אינפורמציה שנוגעת לגידול של ניו בורן, כדי שתוכלו לקבל פרופורציות ולהבין שגם אחרים לא ישנים בלילה ולא מצליחים בכלל למצוא זמן לזוגיות. לחצו כאן ותגיעו אל אתר שמרכז את כל המדריכים האלה.

 

הטיפ ה – 3: אל תתביישו ללכת ייעוץ זוגי

שמענו על לא מעט זוגות שבחרו שלא ללכת לייעוץ זוגי מסיבות שונות. אנחנו כאן כדי לומר לכם – אל תקשיבו לקולות האלה. ייעוץ זוגי יכול לעשות פלאים. אתם עשויים לגלות שהדבר יוביל לשיח פורה ביניכם ולהבנה שאולי לא קיימת בימים קשים אלה.

מערכת יחסים בריאה

הטיפ ה – 4: תסתייעו בגורמים חיצוניים נוספים בעת הצורך

אל תתמודדו לבד עם הקושי. אם אתם חווים את אחד או יותר מהקשיים הבאים עם הניו בורן שלכם, עליכם לפנות אל מומחים בתחום שיסייעו לכם:

  • קושי בהנקה
  • קושי בשינה
  • קושי בהיקשרות ועוד

 

לסיום

עד כאן המדריך שהציג בפניכם את 4 הטיפים שיובילו אתכם לזוגיות בריאה לאחר הלידה. בשלב זה יש בידיכם את כל הפרטים, כך שנותר לכם רק ליישם את הטיפים המתאימים לכם ביותר. אנו מאחלים לכם כעת שתגיעו אל המנוחה והנחלה. כלומר, שתגיעו אל הרגע שבו תוכלו ליהנות מהתינוק שלכם, כשאתם משדרים על אותו גל זוגי, בריא ויציב.

מערכת יחסים בריאה

אולי תאהבו גם את

התכתבות
הכרויות חינם לחלוטין

כמה קשה להיות רווקים בימינו!! במיוחד כל תקופת הקורנה עם הסגרים. כולם היום ברשתות החברתיות ואם אתם רוצים למצוא את החצי השני אתם צריכים לעשות

קראו עוד »
תמונה בים
3 דרכים לגיוון הזוגיות שלכם

אם הגעתם לפה, סביר להניח שהתעייפתם מהזוגיות והבנתם שהגיע הזמן לגוון. ישבנו עם 3 פסיכולוגים שמומחים בזוגיות וביקשנו מהם רעיונות מקוריים לגיוון הזוגיות. כך שאם

קראו עוד »