חיפוש

3 טיפים מומלצים לאיטום גגות בצורה מקצועית

כל מי שיש לו בעיה של רטיבות ונזילות בבית מקיר היטב את חוסר האונים. זה מתחיל בדרך כלל בנקודה מסוימת והאמת היא, שלרוב אנחנו מקווים שטעינו. אנחנו מחכים לראות אם זה יקרה גם מחר והאם גם בסערה הבאה פתאום נמצא שלולית באמצע הסלון. זה נשמע לכם מוכר? החלטתם שאתם רוצים לעשות משהו בנידון? אם כך, כדאי שתדעו שבין אם אתם חושבים להזמין שירותי איתור נזילות במצלמה טרמית ובין אם אתם רוצים לתקן את הגג, כדאי יהיה לחשוב תחילה איך אתם עושים זאת. לאטום גגות זה לא עניין פשוט כל כך ולכן שווה לכם לעיין בטיפים שאספנו כאן עבורכם:

גגות של בית

  1. הכנת הגג – אם יש שלב חשוב שישפיע בצורה משמעותית ביותר על השאלה איך תיראה התוצאה הסופית, זה השלב שבו אתם מכינים את הגג. כלומר, האם הוא נקי? האם צריך לסייד אותו? האם כדאי יהיה לפנות ממנו חפצים שונים? ככל שהגג יהיה מוכן בצורה נכונה יותר לאיטום כך שהתוצאה תהיה טובה יותר.
  2. בחירת שיטת האיטום – כדאי לדעת שכאשר מדברים על איטום של גגות קורה בדיוק מה שמתרחש כאשר מדברים על איטום קירות. כלומר, יש כמה שיטות איטום שביניהן ניתן יהיה לבחור. אתם יכולים להיות בטוחים שהשאלה האם האיטום יחזיק מעמד או לא תלויה בצורה ישירה בשאלה האם בחרנו את שיטת האיטום המתאימה או לא. יש מקומות שבהם יריעות ביטומניות הן הבחירה האולטימטיבית אך במקומו אחרים גם זיפות יכול לעשות את העבודה. לכן יש לבחון כל מקרה לגופו ובהתאם לכך לבחור את שיטת האיטום.
  3. הזמינו את המומחים – זה אולי הטיפ הכי חשוב שנוכל לתת לכם בכל מה שקשור לאיטום של גגות. שימו לב שאפילו אם אתם רגילים בדרך כלל לבצע עבודות שונות של תיקונים לבד בבית, כאשר מדברים על הגג שלכם זה לא תמיד כדאי. למעשה, ברגע שלא מדובר על סיוד רגיל אלא על עבודה מורכבת יותר, תמיד עדיף יהיה להזמין את המומחים. כך לא תצטרכו להטריד את עצמכם, להכביד על עצמכם או להסתכן, אז למה לחשוב פעמיים?

לאיזו חברת איטום כדאי לפנות?

כמובן שכאשר מדברים על איטום, בין אם זה איטום של גגות ובין אם זה איטום של קירות, יש לא מעט מומחים שישמחו להגיע ולתת לכם שירות. לכן עולה השאלה במי אתם בוחרים ואין ספק שעדיף יהיה לבחור חברה כמה שיותר אמינה ורצינית. בסופו של דבר, כאשר גג הדירה שלכם יהיה אטום, אתם תראו שיהיה לכם הרבה יותר נעים בבית. לא תצטרכו לחשוש בכל פעם כשהחזאי מדבר על סערה ותוכלו להיות בטוחים שגם ביום הכי גשום בשנה – הסלון שלכם יישאר יבש וחמים.

אולי תאהבו גם את

העשרת משאבי אנוש
6 תפקידים מפתיעים של HR

מחלקת משאבי אנוש (HR) נתפסת לעיתים קרובות כמחלקה אדמיניסטרטיבית, האחראית על גיוס עובדים, ניהול משכורות וטיפול בבירוקרטיה. יחד עם זאת, תפקידה של מחלקת משאבי אנוש

קראו עוד »