חיפוש

2 סיבות למה משתלם לנהל את עמדות הטעינה שלך בעסק שלך

בתקופה האחרונה אנו עדים לעלייה משמעותית במספר בעלי העסקים שבוחרים לנהל את עמדות הטעינה בעסק שלהם. עובדה זו התגלתה לנו לאחר שהחננו את הרכב שלנו במשך כמה שבועות רצופים בחניון של מגדל העסקים בו אנו עובדים. החלטנו לצאת ולבדוק את הנושא, כדי להבין מה עומד מאחורי בחירה זו. חזרנו עם 2 סיבות נפוצות שכדאי לכם להכיר בהן מקרוב, הישארו אתנו ותגלו מה הן.

 

תכירו את הסיבה ה  – 1:  בגלל הנוחות

אי אפשר לכתוב מדריך שנוגע לשימוש בעמדות טעינה לרכבים חשמליים מבלי לומר מילה או שתיים על הנוחות. שכן, זה ידוע ששימוש ברכבים מסוג זה מאפשרים לנהגים ליהנות מחוויית נסיעה (וטעינה) מרבית. בעלי עסקים רבים ציינו בפנינו כי הם בחרו לנהל את עמדות הטעינה בעסק, בגלל שהדבר מאפשר להם, לעובדים שלהם וגם ללקוחות ליהנות מאפשרות הטענה נוחה וזמינה. כל אלה לא יצטרכו לתור באמצע היום אחר פתרונות הטענה בקרבת מקום ואתם תוכלו גם לתת להם שירות ברמה הגבוהה ביותר.

תחנת טעינה

תכירו את הסיבה ה  – 2:  בגלל הנראות

בעלי עסקים שמנהלים עמדות טעינה בעסק גורמים לעסק שלהם להיראות בן רגע כיוקרתי במיוחד. זו הסיבה שהוצגה בפנינו על יד בעלי עסקים שונים ואנו מוכרחים להודות שלא הסתפקנו בה. שכן, שוחחנו גם עם לקוחות שעשו שימוש עם מערכת ניהול עמדות טעינה לעסקים והם אימתו את הטענה. כך שאנחנו מעלים אותה למדריך זה בידיעה כי היא אכן נכונה. ראוי לציין כי סיבה זו צפויה להשפיע על כל מיני משתנים חשובים, למשל זרימה של לקוחות חדשים ועוד.

 

השתכנעתם? כדאי שתצרו קשר עם חברה מוכרת

שתי הסיבות שצוינו לעיל שכנעו גם אותנו וגרמו לנו לגשת אל המעסיק ולציין בפניו את הממצאים. אם גם אתם השתכנעתם, כדאי שתדעו שעליכם ליצור קשר עם חברה שיש לה הסמכה בהתקנה של עמדות טעינה. שכן, החוק קובע כי חשמלאי מוסמך צריך לבצע את ההתקנה, כדי שזו תתבצע באופן בטיחותי.

עמדות טעינה

כך תגיעו אל חברה מומלצת שתבצע התקנה מקצועית במקום

רגע לפני שהמדריך יסתיים, אנו רוצים להציג בפניכם את הדרך שתאפשר לכם להגיע אל חברה מומלצת ביותר. ההצעה שלנו היא לערוך בירור עם בעלי עסקים שנמצאים בשכנות אליכם ולשאול אם הם מרוצים מההתקנה שבוצעה אצלם. אם תעדיפו לערוך בירור בדרכים אחרות, כדאי שתדעו שיש אפשרויות נוספות, למשל:

  • עריכת בירור בפורומים
  • עריכת בירור ברשתות החברתיות
  • קריאת חוות דעת בלשונית הביקורות של גוגל

 

לסיום

עד כאן המדריך שהציג בפניכם את 2 הסיבות שיובילו אתכם לבחור בניהול עמדות טעינה לעסק. בשלב זה יש בידיכם את כל האינפורמציה הדרושה, כך שנשאר לכם רק לבחור נכון וליהנות מהיתרונות החשובים האלה.

עמדות טעינה

אולי תאהבו גם את