חיפוש

שליחויות למשרד עורך דין – איך לבחור את החברה המתאימה

משרד עורכי דין הוא אחד ממקומות העבודה הדינמיים ביותר בשוק העבודה.

השינויים הדרמטיים, התעבורה הבלתי פוסקת של מסמכים, מצריכים שליחויות רבות של מסמכים שונים, לרבות כתבי תביעה, תרגום משפטי או נוטריוני או מסמכים לחתימה על ידי לקוחות ברחבי הארץ.

 

זמן שווה כסף- זריזות היא הכול

בעוד ישנם משרדים שהיו מתעקשים שעובדיהם יבצעו את השליחויות בעצמם, הדבר התגלה במהרה כצעד לא פרקטי שמבזבז כוח אדם המוקצה למשימות מקצועיות יותר. לכן, חברת שליחויות מקצועית עשויה לבצע את כל ההעברות הלוגיסטיות הנדרשות ממשרד עורכי דין, וחשוב שתעבוד ביעילות וברוב המקרים, מהיום להיום. האופי הדינמי של משרד עורכי הדין מחייב את חברות המשלוחים לגמישות ולמענה זריז על דרישות המשרד. למידע נוסף אודות חברת משלוחים אמינה ומומלצת, לחץ כאן.

 

התמחות בשליחויות משפטיות

ישנן חברות רבות המציעות שליחויות של מסמכים. אך חשוב להבין כי לא כולן יתמחו בסוג השליחות הנדרש, במקרה הזה שליחות משפטית. בעולם השליחויות ייתכנו עיכובים רבים, לעיתים כתוצאה מטעויות אנוש ואי הבנות, לעיתים כתוצאה מלוח זמנים עמוס. החברה איתה תבחרו לעבוד צריכה להבין את אפקט הזמן והשאיפה לשירות חף מטעויות, שכן מדובר בסטנדרטים גבוהים של שליחות בחשיבות גבוהה מאשר מסמכים רגילים, כמו מכתבי תביעה או מסמכים דחופים לחתימה ללקוח. לעורכי הדין עבודה רבה ואין להם זמן להתעכב על מעקב אחרי משלוח וליווי צמוד של השליח. העבודה צריכה להתבצע באופן שקט וללא תקלות.

 

שירות מקצועי- השליח הוא פני החברה

עבור מקבלי השליחויות, הלקוחות במקרה הזה, השליח המוסר את המסמך או החבילה מייצג את המשרד שלכם. היחס האישי והמקצועי שהענקתם לו בטיפול המקרה, ממשיך גם במעמד המסירה. לכן בבחירת חברת השליחויות המתאימה, אחד הפרמטרים החשובים הוא אדיבות השליחים, על אחת כמה וכמה כשמדובר בנושאים רגישים כמו אלו הנוגעים לעולם המשפט. שליחים שמתעכבים להגיע אל היעד או טועים בכתובת, עלולים לגרום למבוכה עבור הלקוח ובעיקר עבורכם, ויכולים לפגוע בתהליך העבודה שלכם.

 

בחירה בחברה ותיקה ומומלצת

כפי שצוין למעלה, משרד עורכי דין אינו יכול להרשות לעצמו לפחות ממשלוח משפטי שעובר חלק. רגישות המידע והמקרים המטופלים, הבהילות המשפטית שדורשת טיפול מהיר ודיסקרטי. כל אלו מחייבים כל משרד לבחור בחברת שליחויות שחרטה על דגלה אמינות, מקצועיות ורגישות, ולתת דגש על חברות ותיקות עם ניסיון בתחום זה.

לסיכום, מתוך החברות הרבות בשוק, משרדכם צריך לבחור בחברה עליה ניתן לסמוך שתבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר, כזו שתהיה זמינה לכל בעיה ולכל משלוח בלתי מתוכנן, לכל חלקי הארץ, למשרד מקביל ועד לאחרון הלקוחות- כל עוד המקצועיות והדיסקרטיות היא מעל הכול, הדבר יאפשר לעורכי הדין להתמקד בעבודתם ולדעת שהמשלוחים נמסרים בראש שקט.

סבל

 

אולי תאהבו גם את

העשרת משאבי אנוש
6 תפקידים מפתיעים של HR

מחלקת משאבי אנוש (HR) נתפסת לעיתים קרובות כמחלקה אדמיניסטרטיבית, האחראית על גיוס עובדים, ניהול משכורות וטיפול בבירוקרטיה. יחד עם זאת, תפקידה של מחלקת משאבי אנוש

קראו עוד »