חיפוש

קישוטי לד שמשתמשים בהם בכל העיר

קישוטי לד, הופכים כל סביבה בעיר, למרשימה ומלאת אווירה.

קישוטי לד מתאימים לציון ימים מיוחדים, כגון: חגים, או אירועים מסוימים, אולם רבים בוחרים להשתמש בהם, גם ללא סיבה מיוחדת, כיוון שהם מייצרים סביבה מוארת, חגיגית ומיוחדת.

 

מהם קישוטי לד

קישוטי לד הם גופי תאורה מעוצבים, המגיעים במגוון צבעים, או שרשראות תאורה צבעוניות. השרשראות גמישות, וניתנות לתלייה במקומות שונים ברחבי העיר, לדוגמה, על גזעי עצים, לאורך רחובות, ועל עמודי תאורה. גופי התאורה מתאימים להארת מבנים ומונומנטים, באופן המדגיש אלמנטים שונים בהם, ואת נוכחותם ברחבי בעיר.

 

קישוטי לד לעצים

מקורם של קישוטי הלד, הם שרשראות המנורות בהם משתמשים, כדי לקשט את עץ חג המולד. מקור המנהג, הוא נר שקישט את העץ, בטרם נעשה שימוש בחשמל. בישראל, שימוש בקישוטי לד לעצים, הוא פופולארי מאוד – בגינות הפרטיות ובמרחב הציבורי. קישוט לד הופכים את העצים, לאלמנטים עיצוביים מוארים, המייצרים מראה המושך את העין. קישוטי לד, משפיעים גם על מראה הסביבה כולה, בצבעוניותם ובאווירה המיוחדת שהם מפיצים.

 

קישוטי לד למבנים

רשויות מקומיות וגופים מסחריים, המעוניינים ליצור אווירה מיוחדת המושכת את העין, עבור תושבי העיר והמבקרים בה, משתמשים בקישוטי לד סביב מבנים, מתחת לתקרות של קניונים, ולאורך רחובות על עמודי התאורה. קישוטי לד, הופכים כל מבנה לאלמנט עיצובי, ואת הסביבה בה הם נמצאים, למקום בו נעים לשהות, לעבור דרכו ולהתפעל. אומנם, בעבר נהוג היה לאתר את העיר, בקישוטי לד לקראת חגים מיוחדים, אולם כיום, קישוטי לד אינם מוגבלים לשימוש במועדים מסוימים, אלא מקשטים את העיר בכל לילות השנה.

 

קישוטי לד לקניונים

בעלי עסקים משתמשים בקישוטי לד, כדי למשוך לקוחות וליצור אווירה יוקרתית, המשדרת עושר ורצון להוציא כסף. בישראל משקיעים רבות, בעיצוב החלל של הקניונים, תוספת של קישוטי לד מתאימים, מגבירים את האווירה הרצויה, ומשדרים פאר והדר.

 

תאורת לד לגשרים

גשר משמש, בדרך כלל, כמבנה פונקציונלי, שנועד למעבר של הולכי רגל ומכוניות, אולם בנוסף, גשר הוא מבנה בעל נוכחות רבה, ומשמש גם כנקודת ציון בולטת, בנוף העירוני בשעות הלילה. קישוטי תאורה לד לגשר, מסמנים את מיקומו, מאירים את הגובה שלו, הגודל והצורה, והופכים אותו לכדור של אור. גשר דורש תכנון של תאורה מראש, הכוללת תאורת סימון, המדגישה את קווי המתאר שלו, ותאורת זרקורים רחבה, הממוקדת על פרטים אדריכליים מסוימים.

 

לסכום

קישוטי לד הם גופי תאורה מעוצבים, או שרשראות תאורה צבעוניות, שמשתמשים בהם בכל רחבי העיר. קישוטי לד לעצים, הופכים את העץ לאלמנט עיצובי מואר, וכל מבנה והסביבה בה הוא נמצא, למקום נעים לשהייה, ולמעבר דרכו. קישוטי לד לגשר, מסמנים את מיקומו, מדגישים את קווי המתאר שלו, ומאירים אותו באופן מרשים ובולט.

 

חוט עם נורות צבעוניות

אולי תאהבו גם את