חיפוש

כך תעשו פרסום שמתאים לסדר גודל של העסק שלך?

חשיבות הפרסום

מטרת הפרסום העסק באופן כללי זה למעשה להעביר מסרים צרכנים אל קהל היעד הרלוונטי לעסק. בין אם אתה בעל עסק ותיק אשר מתפקד כבר מספר שנים או עסק חדש בראשית תחילת דרכו חייבים לפרסם את העסק. גם אם המותג מוביל ומוכר עדיין פרסום העסק הוא בגדר חובה  כדי לשמור על המצב הקיים. בגדול הפרסום הוא כדי להגדיל מכירות ולקבל חשיפה מירבית בקרב קהל היעד הרלוונטי לעסק. המאמר הבא יעסוק בפרסום, נסביר כיצד יש לעשות פרסום אשר מתאים לסדר הגודל של העסק שלך.

 

גודל העסק

אם מדובר בעסק קטן שיטות הפרסום האידיאליות יהיו דרך האינטרנט והדיגיטל. ישמם אפיקי פרסום רבים ומגוונים אשר זמינים לכל בעל עסק ברשת האינטרנט והדיגיטל, לדוגמא: רשתות חברתיות (אינסטגרם, פייסבוק, יוטיוב וכדומה), גוגל, ועוד פלטפורמות נוספות אשר ניתן למצוא רק באינטרנט. פרסום באפיק זה הינו זול יותר ואפילו חינמי, לכן מתאים לבעל עסק קטן, נוסף על כך ניתן להגיע אל קהל היעד בצורה ממוקדת יותר כי באפיק זה ישנו אלגוריתם  אשר יודע לזהות מה הוא תחום העניין והעדפות הצרכן ובכך יודע איזה פרסומות להתאים לאיזה גולש.

 

ומה לגבי עסקים גדולים יותר?

אם מדובר בעסק בינוני עד גדול אז לצד הפרסום האורגני והממומן באינטרנט כפי ובדיגיטל כפי שצוין קודם לכן, ניתן לפרסם באפיקים יקרים יותר כמו למשל: טלוויזיה, שלטי חוצות, רדיו, שימוש בפרזנטורים, חסויות ועוד. על מנת לבנות מותג מוביל ונבחר, עלייך כבעל עסק להשקיע סכום נכבד של כסף על פרסום נכון לעסק שלך. כגודל הפרסום כגודל החשיפה, כגודל החשיפה – כגודל המכירות.

להשקיע נכון

כפי שציינו  זה לא משנה אם אתה בעל עסק קטן בינוני או גדול, על מנת ליצור עסק מצליח ומניב צריך להשקיע כסף בפרסום. בכדי להימנע מאי נעימויות, כספים, וטעויות שעלולות לנבוע מהשקעה של פרסום לא מוצלח, על מנת להתאים את הפרסום לסדר הגודל של העסק שלך בצורה נכונה ומוצלחת ישנו צורך ביועץ.

 

חשוב להתייעץ עם יועץ עסקי

על מנת לקבל שירותי ייעוץ עסקי מהמומחה ניתן לפנות אל אייל פז ייעוץ פיננסי. לפרטים נוספים בנושא ולקביעת פגישת ייעוץ פיננסי ללא התחייבות, פנו אלינו לחברת "אייל פז ייעוץ עסקי ופיננסי" המתמחה בבניית תכנית עסקית, ניתוח דו"חות כלכליים, תזרים מזומנים והגדלת רווחיות העסק.

לסיכום של עיניין

התאמת הפרסום להתאים לעסק בסדר הגודל שלך על מנת להניב יותר תוצאות חיוביות כמו: הגדלת רווחים, חשיפה נרחבת, הגדלת הזדמנויות נוספות ועוד. יש להיעזר ביועץ עסקי המתמחה בתחום אשר בעזרתו תוכל לעשות זאת בהצלחה בעזרת תוכנית פרסום ממוקדת. אייל פז יועץ עסקי יכול לעשות זאת עבור כל עסק או חברה ללא יוצא מן הכלל.

 

מסך עם נתונים

אולי תאהבו גם את