חיפוש

איזו פעילות יכולה להוציא את הבני נוער מהמסכים?

אחד הקשיים שכל הורה לבני נוער מכיר מקרוב הוא הקושי לנתק את הילד מהמסך. עד רגע כתיבת מילים אלו, נערכו לא מעט ניסיונות כושלים להוציא את בני הנוער מהמסכים. אנחנו לא מומחים בתחום, יש לנו רק 2 בני נוער בבית ואנחנו יודעים שיש מי שמתמודדים עם יותר מזה. בכל אופן, אנחנו פיתחנו שיטות משלנו שכוללות פעילויות שמאפשרות לנו להוציא את בני הנוער שלנו מהמסך. אם אתם רוצים לשמוע אודותיהם, אתם צריכים קודם כל לקרוא את השורות הבאות:

 

ארוחת ערב משותפת עם המנה האהובה עליהם

אין הורה שלא מכיר את הרגע הזה, שבו הוא קורא לילד שלו להצטרף לארוחת הילד, והילד לא מגיב. אם זו לא הייתה המאה ה-21, סביר להניח שהייתם חוששים למצוא את הילד ללא דופק בחדרו. אבל זו כן המאה ה-21 ויש לנו מסכים, אוזניות ומה לא.

כך שאנחנו יודעים שהילד צמוד למסך וזו הסיבה שהוא ממאן להגיע לארוחה. אנחנו מצאנו שפעילות משפחתית שכוללת ארוחת ערב משותפת עם המנה האהובה על המתבגרים שלנו, גורמת להם לבוא לארוחה ולהתנתק מהמסך לזמן מה. אמנם לא מדובר פה בניתוק לזמן ממושך, אבל זה גם משהו. להלן כמה מנות אפשריות שאתם יכולים להציע למתבגרים שלכם:

  • חביתת ירקות
  • פרנץ' טוסט
  • טוסט
  • פיצה
  • סושי (אם אתם ממש משקיענים ויש לכם זמן פנוי)

 

מפגש חד שבועי בסלון עם סדנא מיוחדת

הפעילות הזו היא אחת האהובות על המתבגרים שלנו. למען האמת, זו הייתה הצעה שלהם. אחת לשבוע אנחנו מקיימים סדנא משפחתית בסלון. אנחנו בעצם מזמינים מפעיל חיצוני שמעביר לנו פעילות כלשהי. בכל פעם, מישהו אחר מבני המשפחה בוחר את הסדנא (והבחירה תמיד צריכה להתחשב ולהתאים לכל בני הבית).

הסדנא האחרונה שהזמנו, הייתה חוויתית במיוחד, סדנת האופנה של לאון. אנו מזמינים אתכם לנסות ולראות את השינוי, הנה האתר שלו לפרטים נוספים: ls-party.co.il.

 

הליכה משותפת בשבת בצהריים

פעילות זו מתאימה לכל אחד ולא רק למיטיבי לכת ושימו לב שהיא נערכת בצהריים (כן, אנחנו לא מצפים מהמתבגרים שלכם לקום בשעות הבוקר המוקדמות).
ההצעה הזו בעצם היא לפעילות משפחתית שמשלבת הליכה. אתם יכולים לבחור לצעוד מתחת לבית או בכל מקום אחר.

אלו היו השיטות שגורמות לנו להוציא את בני הנוער שלנו מהמסך. אם אתם רוצים לקבל את התוצאה הזו, כל שעליכם לעשות זה לנסות. כעת, אתם יכולים לבחור פעילות אחת בתור התחלה ולבדוק איך היא עובדת על בני הנוער שלכם. אם לא הגעתם ליעד אחרי פעילות אחת, אל תוותרו. תנסו את השנייה והשלישית אם יש צורך, עד שתמצאו את הפעילות הנכונה להם. שיהיה בהצלחה!

 

קונפטי

 

אולי תאהבו גם את