חיפוש

6 פעילויות מגניבות לעשות במהלך הסגר

תקופת הקורונה מאלצת אותנו להישאר בבית ולבלות זמן איכות עם המשפחה הקרובה אלינו.

כבר עברנו סגר אחד וסגר שני, ומי יודע תוך כמה זמן נאלץ להיכנס שוב לסגר שלישי.

זמן עם המשפחה והילדים הוא מבורך, אבל לפעמים כבר מגיעים לרמה כזו שלא יודעים כבר איך להעביר את הזמן ולהעסיק את הילדים.

כדי לסייע לכם לעבור את הסגר תוך שמירה על השפיות, הבאנו לכם מספר רעיונות לפעילויות שתוכלו לעשות בזמן הסגר.

 

בישול משותף עם כל המשפחה

כל המשפחה כבר ממילא נמצאת בבית ולאכול ממילא צריך – אז הסגר זה הזמן המושלם עבור כל המשפחה לבשל ביחד ולהנות מאוכל טעים. באינטרנט תוכלו למצוא מגוון מתכונים לפי רמת הקושי המתאימה לכם ולילדים שלכם שמאפשרים לכולם להשתתף. כך תהפכו יום או ערב ריק ומשעמם לזמן איכות ובילוי משפחתי שגם יוצא ממנו תוצר כלשהו.

 

גם לראות טלוויזיה וסרטים זה בסדר

המסכים הם לא האויב, וזה בסדר להודות בכך בעיקר בתקופה כזו שאנחנו נאלצים להישאר בבית והילדים שלנו מטפסים על הקירות מרוב שעמום. הטלוויזיה והטלפונים החכמים של הילדים שלנו יכולים לספק עבורם זמן איכות ואף למידה מהנה, כמובן תוך פיקוח שלנו כהורים והתאמה של התכנים לגיל של הילד. עם מגוון ערוצי הילדים וסטרימינג המיועד לילדים אין שום בעיה למצוא ים של תוכן מתאים עבורם.

 

קריוקי

אם יש קהל שמולו אפשר לשיר איך שבא לנו ולהביך את עצמנו – הרי זו המשפחה שלנו. אם יש לכם מכונת קריוקי זה נהדר וגם אם לא תוכלו למצוא ביוטיוב או אתרים אחרים באינטרנט גרסאות אינסטרומנטליות לכמעט כל שיר שתחפשו. רק תשתדלו לשמור על שעות הגיוניות כדי לא לשגע את השכנים יותר מדי.

 

תעדו ביחד את התקופה

לא תמיד אנחנו מבינים שהתקופה אותה אנחנו עוברים היא תקופה היסטורית שכמבוגרים לא יצא לנו לחוות וגם לא להורים ולסבים ולסבתות שלנו. הציעו לילדים שלכם לכתוב יומן על תקופת הקורונה בו הם יתעדו את מה שקורה להם ביום יום, צלמו רגעים שאתם חושבים שיהיה שווה לשמור ועוד כמה שנים תוכלו להסתכל בתיעודים הללו ולהיזכר.

 

משחקי קופסא

תקופת הקורונה היא זמן נהדר לבילוי שלפעמים נראה שעבר מן העולם – משחקי קופסא. משחקים כאלה מאפשרים לנו לחדד כישורים שונים ולהנות מזמן איכות עם המשפחה שלנו.

 

יצירה ביחד

אפשר לנצל את התקופה הזו כדי ליצור יחד. למשל, ניתן לעשות צביעה לפי מספר: שולחים לחברה שמציעה שירות כזה תמונה, והם מחזירים קנבס עם התמונה בגודל שתרצו, אותה תוכלו לצבוע בהתאם למספרים שנמצאים על התמונה ולקבל תוצר יפה אותו תוכלו לתלות בבית. כדי לקבל יצירה יפה לא נדרשים כישורים מיוחדים, ותהליך היצירה הוא בילוי נהדר לילדים שמעביר את הזמן ומפתח את הצד היצירתי שבהם.

 

צפייה בסדרה

אולי תאהבו גם את

כיצד נוכל לזהות אלכוהוליזם
כיצד נוכל לזהות אלכוהוליזם?

אלכוהוליזם, הידוע גם בשם הפרעת שימוש באלכוהול (AUD), הוא מצב כרוני ומתקדם המאופיין בצריכה מוגזמת ובלתי נשלטת של אלכוהול. זוהי הפרעה מורכבת המשפיעה על מיליוני

קראו עוד »