חיפוש

עיצוב מבטון – דור חדש, סטייל חדש

ייתכן שעבור מרבית האנשים, המילים "אמנות" ו"בטון" לא מתחברות בצורה אינהרנטית אחת עם השנייה. בטון לרוב מתקשר אצלנו כחומר גס ואפור, שמשתמשים בו רבות בענף הבנייה, ואילו אמנות נתפסת כתחום רך ועיצובי יותר. עם זאת – המציאות מוכיחה לנו שניתן לשלב את שני המונחים האלו, וליצור אמנות ייחודית ומרגשת שעשויה כולה מבטון! אילו מוצרים תוכלו לרכוש שעשויים מבטון?

 

אומנות ובטון – למה ואיך?

אם אומנות ובטון עדיין נתפסים אצלכם כעולמות מנוגדים לחלוטין, הגיע הזמן להכיר את העולם של דריה עיצוב מבטון – מעצבת ישראלית ופורצת דרך, שהתחילה להכין יצירות אמנות ייחודיות שעשויות מהחומר שנחשב כל כך מנוגד לעולם האמנות.

אחד הדברים הכי משמעותיים באמנות הוא החופש, האפשרות ליצור כל מה שרוצים בכל צורה שרוצים, ללא כל מגבלות או תכתיבים של אילו יצירות ייחשבו כיצירות אמנות ואילו לא, או אילו חומרים יכולים לשמש יוצרים ואמנים על מנת להכין את יצירות אמנות שלהם ואילו לא. אמנות היא בין התחומים היצירתיים והמשוחררים ביותר, ואם יש אפשרות לנסות ולהכין יצירות אמנות ייחודיות ומקוריות תוך שימוש בבטון – למה לא לעשות זאת?

כך נוצר לו עולם שלם ומיוחד, שבו משלבים בטון ואמנות, והופכים את החומר שלכאורה נתפס כגס, חזק ומסיבי לכדי יצירת אמנות יפהפייה ושימושית!

 

אילו מוצרי אמנות עשויים מבטון תוכלו למצוא?

כפי שכבר הזכרנו מקודם, אצל דריה המעצבת בטון הוא לא חומר גלם זר ומאיים – אלא חומר גלם מאתגר ומפתיע. באמצעות הבטון ניתן ליצור אינספור מוצרים וחפצים, בין אם מוצרים לשימוש יום יומי ובין אם חפצי נוי לתלייה בבית. בין המוצרים והחפצים שעשויים מבטון ניתן למנות:

  • מגשים: מעוניינים במגש ייחודי להניח על גביו חפצים? אולי בקרש חיתוך עמיד ואיכותי שישמש אתכם לימי שבת? חשבתם פעם על צלחת פסח, שבה משתמשים בליל הסדר, שעשויה מבטון? את כל המוצרים המפתיעים האלו תוכלו למצוא אצל דריה, ולהכניס לביתכם את הפן האומנותי של הבטון!
  • מזוזות: כשעולם האומנות והעיצוב פוגש את העולם הרוחני, נוצרים בתי מזוזות בעיצוב מודרני ומוקפד – שעשויים מבטון! כך תוכלו להבטיח שבית המזוזה שלכם יהיה עמיד וייחודי במיוחד.
  • שעונים: צריכים שעון קיר לתלות בחדר שלכם או על קיר המשרד שלכם? אולי שעון קטן יותר שתוכלו להניח על השולחן, ותוכלו להזיז אותו לכל מקום שאליו אתם הולכים? מהיום תוכלו לקנות שעון עשוי בטון, במגוון של צבעים וסגנונות, שיוכלו להתאים לכל סטייל ולכל טעם עיצובי!
  • שלטים לדלת: שלט לדלת זהו המפגש הראשון של אורח שמגיע אל ביתכם עם הסגנון העיצובי שלכם. לא הייתם רוצים שהשלט שלכם יהיה ייחודי ומקורי במיוחד? במיוחד בשבילכם נועד השלט לדלת, בעיצוב חדשני, יפהפה ומוקפד, שכל כולו עשוי מבטון עמיד וחזק במיוחד!

בטון

אולי תאהבו גם את