חיפוש

עורך דין רכישת דירה – האם כדאי לשכור את שירותיו?

לקנות דירה זה צעד מאוד גדול, או לפחות עבור רוב האנשים בישראל זה כך. לכן ברור מדוע גם אתם, כמו אחרים, מתלבטים כיצד תוכלו למזער את הטעויות ואת הנזקים במהלך צעד שכזה. זה לא משנה אם כבר יצא לכם לקנות נכס בעבר או שזו הפעם הראשונה שבה אתם מתמודדים עם עניין כזה, כי בוודאי אוחזת בכם התרגשות. מי יכול להישאר אדיש לעסקה כזאת, שבה מעורבים כל הכספים שהוא חסך כל החיים? לכן ברור מדוע תרצו להגדיל את הסיכוי שלכם לצאת מרוצים ואין ספק שחשוב שתתייעצו עם עורך דין רכישת דירה. העניין הוא שלמרות הרצון הטוב, המדינה שלנו גם מלאה בנוכלים. תוהים מה זה אומר בפועל? שכבר היו אפילו אנשים שמכרו דירה שבכלל לא הייתה רשומה של שמם! יש דירות שלא ראויות למגורים ויש דירות שיש לגביהן לא מעט אזהרות כאלה ואחרות בטאבו. בנוסף לכך, יש גם דירות שנמצאות בהליכים משפטיים כי בעליהם הקודמים ביצוע בהם בניה או הרחבה בלי האישורים הנדרשים. לכן, על מנת שתוכלו להחליט האם אתם ממשיכים עם עסקה מסוימת שנראית לכם רלוונטית או לא, אתם צריכים עורך דין רכישת דירה שיוכל לעזור לכם. הוא יידע להסביר לכם איפה עומדים הדברים, מהם הסיכונים ולייעץ לכם האם כדאי לכם או לא לקנות את הדירה המדוברת.

לשכור עורך דין

מאיזה עורך דין באמת תרצו לקבל ייעוץ?

אם יש משהו בטוח, זה שכל האנשים שייתנו לכם ייעוץ בנושא של רכישת הדירה חייבים להיות אנשי מקצוע רציניים ביותר. זה נכון לגבי יועץ המשכנתאות שאיתו תיפגשו וזה נכון לגבי כל עורך דין רכישת דירה שממנו אולי תרצו לקבל עצה. לכן אנחנו מציעים לכם לברר מספר פרטים אודות עורך הדין שלכם, כמו לדוגמא עם כמה שנות ניסיון הוא מגיע? עורך דין טוב צריך להיות מנוסה, בקיא בתחומו וגם להגיע עם שנים רבות של ניהול משרד. כמו כן, עדיף שהוא גם יהיה זמין עבורכם לא רק בפגישות שתקיימו במשרדו אלא גם בין הפגישות עצמן, כי אתם לא באמת יודעים מתי תזדקקו לשירותיו ולעצתו הטובה.

 

שווה להשקיע ולקרוא כמה שיותר המלצות על עוה"ד

חשבתם לרגע שלעשות חיפוש אונליין וכך לאתר עורך דין רכישת דירה זה מספיק? הייתם בטוחים שגם תגיעו אל עורכי דין מובילים? זו אומנם אפשרות, אך חשוב בכל זאת גם לבדוק ולקרוא כמה שיותר המלצות. אנשים שכותבים המלצות אודות עורכי דין שונים הם אנשים כמוכם, שכבר רכשו דירה וכבר קיבלו סיוע מעוה"ד שאליו אתם חושבים להתקשר. לכן, אם ניתן לבדוק מה חושבים אחרים, לקרוא קצת מידע וכך להימנע מפניה אל עורך דין שאח"כ יאכזב אתכם, זה כדאי. אתם תראו שבסופו של דבר, כאשר תקבלו את כל המידע הזה יהיה לכם קל יותר לבחור איזה עורך דין ילווה אתכם בתהליך שאליו אתם נכנסים היום. עוד דבר שכדאי לקחת בחשבון כאשר מחפשים עורך דין רכישת דירה, זה שגם תשלמו לו כמובן עמלה על שירותיו. משמעות הדברים היא שבהחלט יש מקום לדבר איתו על כסף ועל עלויות כבר מהפגישה הראשונה, כי מה פתאום שתיכנסו לעוד הוצאה כלכלית מוגזמת? כל מה שקשור לרכישת הדירה עולה לכם הרי לא מעט כסף, מה שאומר שבהחלט אפשר להבין אתכם אם אתם מעוניינים לחסוך איפה שרק אפשר. לכן כדאי לפנות אל יותר מעורך דין אחר, לברר מחירים ובהתאם לכך לקבל החלטה.

 

אולי תאהבו גם את

שמן לו
מה חשוב לדעת על חוק מע"מ?

מערכת מס היא מערכת שמפעילה מדינה מסוימת לצורך גביית מס מהאזרחים שלה. גם מדינת ישראל, כמו שאר המדינות המערביות בעולם, מפעילה מערכת מס, הכוללת את

קראו עוד »
איש משפט
מהם שירותי תרגום נוטריוני?

שירותי תרגום נוטריוני נדרשים, הן לצרכים עסקיים והן לצרכים פרטיים. תרגום נוטריוני אינו תרגום רגיל ועליו להיות קביל ומחייב משפטית. לשם כך עליו להיות נאמן

קראו עוד »