חיפוש

מערכות המחשוב שלכם מנוטרות 24/7 ובכך נמנעים מתקלות.

כמעט כל העסקים כיום מבוססים על רשתות מחשוב. מטבע הדברים כל עסק מעין זה מכיר את הרגע בו הרשת קורסת – רגע לא נעים בהחלט.

קריסת מערכות או רשתות ארגוניות לעולם לא מגיעה בתזמון טוב, כל השבתה של מערכות אלו היא בעלת נזקים רחבים, והיא דבר שמשבית באופן מידי את פעילות הארגון ולפעמים אפילו השבתה של כמה ימים עד שהמערכות ישובו לפעול מחדש.

השאלה שמתעוררת מתוך כך היא – האם יש דרך להתמודד עם המציאות הזו? האם ניתן לנטר ולמזער את הקריסות הללו? התשובה היא: בהחלט.

חברה מקצועית הנותנת שירותי IT לעסקים להעניק לכם את מרחב הביטחון הראוי.

 

על מערכות ניטור לעסקים

מטרתה של מערכת ניטור היא להתריע עבור בעל העסק מפני קריסה של מערכות המחשוב בעסק שלו בטרם מועד. כיצד הדבר קורה? המערכת מחוברת מרחוק לבקרה, ומתריעה על כל שגיאה של המערכת; בעיית אחסון מלא; חימום יתר של החומרה, ועוד מגוון בעיות מחשוב שעלולות לצוץ במהלך השימוש הסדיר במערכת. כל תקלה מהסוג הזה מדווחת מיד לטכנאי מתאים ובכך הן מקצרות את משך זמן הטיפול וחוסכות לבעלי העסקים כסף רב.

 

תועלת מול עלות

עלות שימוש במערכות ניטור לעסקים משתנה בהתאם לכל ארגון. ניתן לרכוש חבילות ניטור בסיסיות שאינן מתואמות לעסק הספציפי שלכם אלא בעלות מרכיבים קבועים אותם אתם קונים מראש. כמו כן, ניתן לרכוש בעלות גבוהה יותר מערכות ניטור שמתאומות לעסק הספציפי שלכם. התייקרות עסקה זו מובילה חברות רבות לתהיות וספקות אם משתלם להם, ממספר היבטים, להשקיע סכום כסף ברכישת המערכת ובהטמעתה בקרב העובדים.

אז איך מחשבים נכון את כדאיות העסקה? התשובה היא די פשוטה, צריך לחשב את עלות העסקה מול ההפסד הכספי שעלול להיווצר לכם במידה ותתרחש קריסה מסוימת של מערכות המחשב. לצורך העניין, השבתה של ארגון או עסק למשך שעה, המידע האדיר שהולך לאיבוד בעקבות קריסת המערכות, תמחור הזמן שבין קריסת מערכת המחשוב לזמן חזרתו לשגרה ועוד. ככל שהקריסה נפרסת על פני זמן ממושך יותר – כך השבתת הארגון תהיה לזמן ארוך יותר ותגרור נזקים רבים יותר.

 

היו ערניים!

עסק שיחבר את עצמו למערכת ניטור, גם אם היא תתריע עבורו על כל התנועות החשודות, במידה והוא לא יעקוב אחר ההתראות וימלא אחריהן – הניטור אינו שווה דבר. משום כך, על בעל העסק להיות ערני ולבחור מערכת ניטור תתאים לעסק אותו הוא מנהל ולמערכת המחשוב בה הוא מחזיק.

 

סיכום:

שירותי IT לעסקים הם ללא ספק שירות חובה בכל עסק המבוסס על מערכת טכנולוגית. תקלות רבות עומדות בפני צוותי עבודה ולעיתים איומים שונים בתחום אבטחת מידע. חברה מקצועית כמו פסגות עשויה לתת לכם ראש שקט ועבודה נינוחה.

 

מסכים

אולי תאהבו גם את

למידה דיגיטלית
למידה דיגיטלית ויתרונותיה

בעידן הדיגיטלי הזה, הטכנולוגיה חוללה מהפכה בכל היבט בחיינו, כולל הדרך בה אנו לומדים. למידה דיגיטלית התגלתה ככלי רב עוצמה המנצל את הפוטנציאל של הטכנולוגיה

קראו עוד »