חיפוש

ממה עשוי מזון לאוגרים? 

אחד הדברים החשובים ביותר שיש לבדוק טרם רכישה של מזון לבעלי חיים זה הרכיבים. שכן, אנו שומעים לא פעם על משפחות שיש בבתיהם ילדים ומבוגרים עם רגישות למזונות מסוימים. כך שיש צורך בבירור מעמיק, כדי למנוע התפתחות של תופעות אלרגיות שעשויות להיות מסכנות חיים.

מצב זה גרם לנו לצאת ולבדוק בכל פעם את המזונות של בעלי חיים שונים, כדי לבדוק ממה הם עשויים. הפעם נתמקד ברכיבי המזון של האוגרים ואנו מזמינים אתכם להישאר ולהכיר בהם מקרוב.

 

מזון לאוגרים – מה זה בכלל?

רגע לפני שנציג בפניכם את הרכיבים של המזון לאוגרים, עלינו לציין כי הכוונה למזון היבש. אנו מקדישים לכך פסקה שלמה כדי שנוכל להיות בטוחים שאתם, הקוראים שלנו, מבינים כי לכך אנו מתכוונים כשאנו אומרים "מזון לאוגרים". שכן, אצל בעלי חיים אחרים כמו כלבים וחתולים, יש כל מיני מזונות (כמו למשל, מזון יבש, מזון רטוב וחטיפים).

מזון אוגר

הרכיבים שנמצאים במזון יבש לאוגרים

עכשיו, אחרי שיישרנו קו והצגנו בפניכם את המזון היבש, נוכל לספר לכם שהרכיב העיקרי שנמצא במזון זה הוא אספספת. האספספת זה סוג של צמח ממשפחת הקטניות והוא נחשב לבריא מאוד עבור האוגר שלכם. שכן, הוא כולל את הערכים הבאים:

  • חלבונים
  • סיבים תזונתיים
  • סידן

השילוב בין כל הערכים הללו מאפשר לכם להיות בטוחים בכך שהאוגר שלכם מקבל את התזונה הבריאה ביותר. אם אתם חוששים שיש לכם רגישות כלשהי לצמח האספספת או אם אתם רוצים לקרוא מידע נוסף אודות הרכיבים שעלולים להיות בתוך המזון, כדאי שתיכנסו אל הקישור הבא שיציג בפניכם את כל האינפורמציה בהרחבה: http://hamster-time.co.il.

 

גיליתם שיש לכם רגישות? כדאי להתייעץ עם ווטרינר

אם אתם חושדים שיש לכם רגישות לצמח האספספת, עליכם להתייעץ בהקדם האפשרי עם ווטרינר לאוגרים. כן, כן, קראתם נכון – יש דבר כזה. מדובר בווטרינר שהתמחה במכרסמים אלו. שיחה עם ווטרינר תאפשר לכם לקבל הכוונה מקצועית אודות מציאת מזון חלופי שיתאים לאוגר וגם לכם.

מזון אוגר

הנה מזונות שתוכלו להעניק בינתיים לאוגר שלכם

אם תיאמתם תור לווטרינר לאוגרים ואתם רוצים להעניק בינתיים לאוגר תזונה משלימה, כדאי שתדעו שתמיד ניתן לתת לו מזון איכותי וטבעי. שימו לב – יש רשימה מסוימת של מזונות שניתן להעניק לאוגר שלכם במינון מסוים. בחרנו להציג בפניכם כמה מהמזונות הללו, כדי שתוכלו להיות בטוחים שהאוגר שלכם לא גווע ברעב:

  • תירס
  • גזר לבן
  • אפונה

ההמלצה היא לתת במקסימום חצי כפית מכל אחד מהם, כדי שלא להביא חס וחלילה להרעלה.

 

לסיום

המדריך הנוכחי הציג בפניכם את כל האינפורמציה החיונית אודות מזון לאוגרים. בשלב זה אתם יודעים ממה הוא מורכב, כך שיתאפשר לכם לבחור את המזון המתאים ביותר לא רק עבור האוגר שלכם, אלא גם עבורכם. נאחל לכם שתהיה בחירה נכונה ובהצלחה!

מזון אוגר

אולי תאהבו גם את