חיפוש

מה עושות משאבות שמן ובאילו תעשיות נהוג להשתמש בהן

יכול להיות ששמעתם לא פעם על משאבות השמן שמשמשות לצרכים שונים בתעשיות שונות. אנחנו שמענו ממש לא מזמן על המשאבות הללו לאחר שערכנו ביקור במפעל שנמצא בקרבת המשרד שלנו. הדבר גרם לנו להבין שצריך לכתוב על הנושא מדריך קצר, כדי לאפשר לכל אדם שחפץ, לדעת מה עושות המשאבות הללו ובאיזה תעשיות נהוג להשתמש בהן.

 

איך יצאנו לבדוק את הנושא?

כדי שנוכל להציג בפניכם את כל המידע הנחוץ והעדכני ביותר, היינו צריכים לכתוב סקר מקיף בנושא וכך עשינו. כתבנו את כל השאלות שעניינו אותנו בקשר למשאבות השמן ופרסמנו את הסקר בקבוצות שבהן יש אנשים שמבינים דבר או שניים בתעשייה. להפתעתנו, הייתה היענות רבה וקיבלנו לא פחות מ – 37 תגובות מטעם אנשים שחיים את התחום. הם ענו על כל השאלות שלנו בהרחבה וזו ההזדמנות להודות להם מקרב לב. שכן, בזכותם, המדריך הנוכחי רואה אור.

 

אז מה הן בכלל משאבות שמן?

משאבות שמן הן משאבות שכשמן כן הן, שואבות את השמן שנעשה בו שימוש בתעשיות השונות. עוד ראוי לציין כי משאבות שמן משמשות מגזרים שונים בתעשיית הרכב ותעשיות נוספות. רבות מהן כוללות מבנה נייח או נייד, שאיבה עוצמתית, אקדח תדלוק, מנגנון הגנה אוטומטי ועוד.

 

איזה סוגים של משאבות שמן קיימות?

יש כל מיני סוגים שונים של משאבות שמן. כך שכל תעשייה בוחרת את המשאבה המתאימה ביותר לצרכים שלה. הנה כמה משאבות ששמענו עליהם בעקבות המענה על הסקר:

  • משאבה בוכנתית רוטורית
  • משאבה בורגית משומנת לוואקום מרכזי
  • משאבה רוטורית חד דרגתית
  • משאבות ואקום שמן להבים
  • משאבות רוטוריות דו דרגתיות ועוד

 

בחירה של משאבה אינה עניין של מה בכך

רבים מהמגיבים על הסקר ביקשו לציין שבחירה של משאבה צריכה להיעשות תוך בירורים מעמיקים. שכן, יש לבדוק שמדובר במשאבה איכותית ומקצועית. כזו שנמכרת על ידי חברה מוכרת בתעשייה. קנייה שכזו תאפשר לכם להיות בטוחים שאתם עובדים בסביבה בטוחה ונכונה.

 

איך תהיו בטוחים שאתם בוחרים במשאבה נכונה?

בחירה במשאבה נכונה מתחלקת ל- 2 חלקים. תחילה, אתם צריכים להיות בטוחים שאתם פונים אל חברה מוכרת ואמינה. כזו שיש עליה לא מעט ביקורות טובות ברחבי הרשת או ששמעתם עליה לא מעט מאנשים שעובדים בתעשייה. רק לאחר שתפנו לחברה כזו, תוכלו להציג בפני נציג מטעמה את הצרכים שלכם ואז, תותאם עבורכם המכונה המתאימה ביותר מבין אלו שצוינו לעיל. בחירה לפני 2 שלבים אלו היא הנכונה ביותר לדבריהם של הגורמים שסייעו לנו בכתיבת המדריך.

 

לסיום

עד כאן המדריך שהציג בפניכם את כל המידע החשוב אודות משאבות שמן, מה הן עושות ובאילו תעשיות נהוג להשתמש בהן.  מאחלים לכם שתבחרו את המשאבה הנכונה, תתחדשו.

משאבה

 

אולי תאהבו גם את