חיפוש

לקראת הקיץ: כך תמגנו את ביתכם

העונה החמה מתקרבת ויחד עמה מגיעות כל מיני סכנות שעשויות לפגוע בכם ובשאר דיירי הבית. תרחיש זה כנראה ידוע לכם וסביר לדעת שאינכם יודעים איך תוכלו להתמודד עמו. בשורות הבאות נציג בפניכם את הפתרונות הטובים ביותר שיובילו למיגון איכותי שיישמר לאורך שנים. הישארו כאן ותצאו עם האינפורמציה שתעניק לכם ביטחון.

 

אפשרות ראשונה – תקפידו לסגור את דלת הכניסה בכל עת

הורים לילדים צעירים וודאי מכירים את הרגע שבו הם מגלים שדלת הבית נותרה פתוחה לאורך זמן רב. שכן, הילדים נוטים לצאת ולהיכנס מהבית, מבלי להקפיד על סגירת הדלת. תרחיש זה עשוי להוביל לכניסה של מזיקים מסוגים שונים, לדוגמא:

  • נחשים
  • עקרבים
  • כלבים משוטטים ועוד

נמליץ להכין את ילדיכם הצעירים והבוגרים לקראת בואו של הקיץ. תסבירו להם את החשיבות שבשמירה על דלת סגורה לאורך כל היום, כדי שהם ישימו לב ויקפידו לסגור אותה בכל פעם מחדש.

 

אפשרות שנייה – תתקינו רשתות על חלונות הבית

אי אפשר לעסוק בקיץ החם שקרב אלינו בצעדי ענק, מבלי לציין את המזיקים המעופפים שנכנסים לא פעם מהחלונות. זה הרי ידוע שמספיק לפתוח ולו לרגע את החלון, כדי לגלות נחיל של דבורים או זבובים שעטים לתוך החדר הצונן. נדגיש שתוכלו להימנע מתרחיש זה לחלוטין. שכן, ניתן לבצע התקנה של רשתות ייעודיות על גבי כל החלונות. לחצו על הלינק הבא ותקבלו את המידע המלא שיאפשר לכם לבצע התקנה מקצועית ואיכותית שתישמר לאורך שנים: https://www.reshethagana.com.

תתקינו רשתות על חלונות הבית

אפשרות שלישית – תתקינו סורגים

כאמור, ימי הקיץ מביאים עמם מזיקים רבים. עד כה עסקנו במזיקים הקטנים שיכולים להישאר מחוץ לכותלי הבית, בזכות הקפדה על רשתות ייעודיות. כעת נעבור למזיקים גדולים שמתנהלים קצת אחרת. נציין שאנו רומזים לפורצים שעשויים להיכנס לביתכם דרך החלונות, כדי לגנוב פריטים יקרי ערך ולברוח מהמקום. מדובר בתרחיש אימים שראוי להימנע ממנו. עליכם לבצע התקנה מקצועית של סורגים איכותיים בחלונות הבית. שכן, הדבר יקשה על הפורצים ויגרום להם לדלג על ביתכם ולעבור לבית שנחשב כ"קל לפריצה".

 

אפשרות רביעית – תתקינו מערכת אבטחה

חשוב שתחזיקו בביתכם מערכת אבטחה מקיפה שכוללת את הפריטים הבאים:

  • מצלמות במעגל סגור
  • תאורה אוטומטית
  • מערכת אזעקה

שכן, השילוב בין 3 הדברים החשובים הללו יאפשר לכם להרגיש בטוחים בבית. נדגיש שהאזעקה ביתית יכולה להתריע על הימצאותם של אנשים בלתי רצויים בחצר הבית. בעוד המצלמות מאפשרות לראות מי נמצא בחוץ ואיפה הוא מסתובב באותם רגעים.

 

השורה התחתונה

אלה היו 4 האפשרויות שיסייעו במיגון הבית לקראת הקיץ הקרב. בשלב זה אתם יודעים מה עליכם לעשות, כך שתצטרכו ליישם את האינפורמציה שהוצגה לעיל. נאחל בהזדמנות זו שתצליחו לשמור על הבית לאורך כל השנה ולא רק בעונה הנוכחית.

תתקינו מערכת אבטחה

אולי תאהבו גם את