חיפוש

בחירת חברה איכותית לעבודות בנייה

אתם עומדים לשפץ את הדירה או המשרד שלכם?מדובר באחד מהאתגרים המורכבים ביותר שיעמדו לרשותכם, ועל מנת שתוכלו לצלוח אותו בבטחה עליכם לבחור בחברה איכותית המתמחה בעבודות בנייה ושיפוצים. חברת בנייה תמנע ממכם להקלע לתאונות עבודה ולהוצאות נוספות. כמובן שעל מנת שלא תמצאו את עצמכם מתמהמהים בבחירה, עליכם לפנות לעצמכם זמן רב עד אשר תמצאו את החברה המיועדת. כיום השוק מוצף באין ספור חברות בנייה ושיפוצים, כך שאומנם המבחר הגדול גורם לתחרות ענפה בין כולן אך הוא גם יעשה לכם לא מעט כאבי ראש ודילמות. אז כיצד תוכלו לדעת שבחרתם את חברת הבנייה והשיפוצים שמתאימה לכם כמו כפפה ליד?

טיפים לחברת בנייה

 

 

הקפידו לשוחח עם איש המקצוע המיועד

מהו הבסיס לעבודה בריאה אתם שואלים? בדיוק כמו בעת בחירה של חברות הובלה – אינטראקציה! ככל שהאינטראקציה בניכם ובין השיפוצניק תהיה טובה יותר כך תוכלו להגיע לתוצאות מרשימות יותר. אתם ואיש המקצוע שמלווה אתכם לאורך השיפוץ אמורים לשדר על אותו הגל, ולא פחות חשוב אתם אמורים להבין זה את זה בצורה עיוורת. לכן חשוב מאוד שתשוחחו מבעוד מועד עם השיפוצניק על מנת שתוכלו לבדוק את מידת ההבנה בניכם ואת החיבור. אין לכם מה לדאוג לאחר שיחה קצרה כבר תוכלו ללמוד האם ישנו סיכוי לשיתוף פעולה ארוך טווח או שמא האינטראקציה איננה מספיק חזקה על מנת שתוכלו לבחור באותו אדם.

תסמכו על תחושת הבטן שלכם

הבחירה כמו שכבר ציינו יכולה להיות מבלבלת מאוד מכיוון שקיימים לא מעט שיפוצניקים שינסו להגיע ללב שלכם על ידי מספר הצעות מפתות ולעיתים אף לא הגיוניות. אל תלכו שולל אחרי מספרים או הבטחות ללא כיסוי, תקשיבו לתחושת הבטן שלכם ותנסו ללכת אחרי ההצעה שמצטיירת כבר לאחר מבט ראשון כהצעה הטובה ביותר. כמובן שתוכלו לשתף את בני המשפחה שלכם על מנת שגם הם יעזרו לכם לקבל את ההחלטה האידיאלית. בסופו של דבר אם כולם רואים הצעה אחת בתור הצעה מובילה, זוהי כנראה תהיה גם הבחירה האידיאלית שתהפוך את הליך השיפוץ שלכם לידידותי הרבה יותר.

הגדירו את הציפיות שלכם כבר בפגישה הראשונה

אל תסתירו את הציפיות שלכם גם אם מדובר בציפיות גדולות שלעיתים אף נראות כמו ציפיות לא הגיוניות. בסופו של דבר עבודת השיפוץ והבנייה אמורה לשרת את המטרות שלכם, אתם אלה שמשקיעים את הכסף על מנת להצליח במשימה – ולכן זכותם לדרוש ולחלום. הטיפ האידיאלי בנושא הזה הוא שתשתפו את איש המקצוע שעומד מולכם בציפיות שלכם כבר בתחילת הדרך, כך תוכלו לשמוע ממנו מה דעתו והאם הוא מסוגל לעמוד בהם. לא מעט אנשי מקצוע שמתחילים עבודה יכולים להבטיח לכם הבטחות ללא כיסוי, לכן תוודאו שוב ושוב כי הציפיות שלכם מובנות מספיק והן ברות ביצוע על פי הסטנדרטים של אותו שיפוצניק.

לכתבה המלאה באתר 4EVERBLUE על ניקיון בעת שיפוץ הבית.

אולי תאהבו גם את

העשרת משאבי אנוש
6 תפקידים מפתיעים של HR

מחלקת משאבי אנוש (HR) נתפסת לעיתים קרובות כמחלקה אדמיניסטרטיבית, האחראית על גיוס עובדים, ניהול משכורות וטיפול בבירוקרטיה. יחד עם זאת, תפקידה של מחלקת משאבי אנוש

קראו עוד »