חיפוש

ההבדלים בין דו"ח הר הביטוח בארנפלד לדו"ח המדינה?

דו"ח הר הביטוח הוא דו"ח המרכז את כל רשימת הביטוחים הקיימים על שימכם. דו"ח זה מנגיש את מוצרי הביטוח לציבור המבוטחים וכך, ציבור המבוטחים יכול להתעדכן בכל רגע נתון מה קורה עם תיק הביטוחים שלו. על פי נתוני משרד האוצר היו מעל חמישים אחוז מהאוכלוסייה ששילמה כפל ביטוחי בגלל חוסר מודעות וכך, החליטו במדינה להקים את אתר הר הביטוח הממשלתי ולהנגיש את המידע לתועלת הציבור.

 

מהו הר הביטוח?

אתר הר הביטוח הוא אתר אינטרנט המנגיש את המידע הביטוחי לציבור המבוטחים. בתור מבוטחים תוכלו להיכנס לאתר, להקיש מספר זהות ונתונים אישיים מזהים ולקבל את רשימת הביטוחים הקיימים על שימכם במערכת. המערכת מתעדכנת אחת לחודש וכך כל חודש באופן שוטף חברות הביטוח השונות מחויבות להעביר את המידע המצטבר למערכת הר הביטוח הממשלתית וכך העדכונים נעשים.

 

הר הביטוח בארנפלד ביטוחים

חברת ארנפלד ביטוחים מציעה גם היא שירות איתור ביטוחים וכך מבוטחים המעוניינים לקבל תמונת מצב של תיק הביטוחים שלהם, הם רוצים לדעת איך הם יכולים לייעל את תיק הביטוח שלהם, פונים לארנפלד ביטוחים. השאלה היא מה היתרון בדו"ח הר הביטוח המתקבל מארנפלד ביטוחים על פני דו"ח המדינה? וההבדל הוא גדול.

 

דו"ח המדינה

דו"ח המדינה ניתן ללא עלות וכל אחד יכול להנפיק אותו ללא הגבלה. יחד עם זאת, כדי לפענח אותו בצורה נכונה יש להכיר את עולם הביטוח. לא כל מבוטח ידע לקרוא נכון את הנתונים. יתכן מצב בו יש למבוטח ביטוחים זהים אך כל ביטוח הוא בעל שם אחר וכך הוא אפילו לא חושב שיש ביטוחים כפולים על שמו. מה עושים? פונים לסוכן ביטוח מקצועי לצורך כך. אם תפנו לארנפלד ביטוחים, כבר מראש תקבלו את ההכוונה הזו.

 

דו"ח ארנפלד ביטוחים

באמצעות כניסה לאתר ארנפלד ביטוחים תוכלו לקבל דו"ח המרכז את כל הביטוחים הקיימים על שימכם ללא עלות. צוות סוכני הביטוח של ארנפלד ביטוחים מציע שירות זה לתועלת הציבור. כך המבוטחים יכולים לקבל את רשימת הר הביטוח הכוללת את כל הביטוחים בתוספת הסבר של סוכן ביטוח מקצועי המצביע על הנקודות בהן ניתן לערוך שינויים לייעול התיק הביטוחי.

 

לסיכום

אתר הר הביטוח הוא אתר ממשלתי שהוקם במטרה להנגיש את פרטי הביטוחים לציבור עצמו. הבעיה היא שהנתונים מצריכים היכרות עם עולם הביטוח. לא כל מבוטח יודע לפענח נכון את המפה וכאן קמה סוכנות הביטוח ארנפלד המציעה שירות איתור ביטוחים קיימים. התהליך הוא מהיר וקל, ללא עלות והוא מלווה בהסבר מקצועי ויעיל ההופך את התהליך לקל ונגיש יותר. לא אתם תהיו אלו שתצטרכו לפנות לאתר הר הביטוח, ארנפלד ביטוחים יעשו זאת בשבילכם. אתם תהנו ממינימום עבודה ומקסימום תוצאה.

דו"ח הר הביטוח

אולי תאהבו גם את

כפל ביטוח
איך למנוע כפל ביטוחים?

ביטוח הוא מוצר פיננסי, המעניק הגנה כלכלית ושקט נפשי בעת צרה. יחד עם זאת, חשוב לשים לב לנושא של כפל ביטוחים, שעלול להוביל להוצאות מיותרות.

קראו עוד »