חיפוש

היתרונות בליסינג מימוני לעסקים

ליסינג מימוני מאפשר לבעלי עסקים גמישות רבה יותר ברכישת רכבים חדשים עבור בית העסק, קטן כגדול, בין אם מדובר ברכב מנהלים יוקרתי או מסחרית. הליסינג המימוני מאפשר פריסה רחבה יותר של תשלומים ומקסום היכולת להחזרי המס, ולטווח הארוך הינו משתלם יותר מהליסינג התפעולי. חברת גזפרום מציעה שירותי מימון וליסינג מימוני לעסקים לכל בית עסק ולכל מטרה.

 

גזפרום

חברת גזפרום הינה יבואנית רכב ומספקת פתרונות מימון לאנשים פרטיים ולבתי עסקים, כגון ליסינג מימוני לעסקים ליסינג מימוני לפרטיים וליסינג תפעולי המתאימים לעסקים קטנים, בינוניים וגדולים תוך 'תפירת' המימון לצרכים וליכולות שלכם כדי שתוכלו לנהוג ברכב שתמיד רציתם ולא יכולתם להרשות לעצמכם, בין אם מדובר ברכב מנהלים ומשפחה, רכב שטח לטיולים וזכרונות נפלאים, או המסחרית שתזניק את העסק שלכם לשלב הבא.

 

ליסינג מימוני לעסקים

ההבדל בין ליסינג מימוני לעסקים לבין ליסינג תפעולי מסתכם בסופו של דבר בעלות. הליסינג התפעולי אולי מעניק לכם ראש שקט ואינו מחייב אתכם בהתעסקות עם הטיפולים השוטפים של רכב מנהלים ותיקונים שונים, אך הוא גם יקר, מסורבל ומכביד מאד על התזרים החודשי. הליסינג התפעולי לעומת זאת משאיר לכם את השליטה בטיפולים תקופתיים ברכב, תיקונים שונים וכדומה, אך מאפשר לכם לפרוס את התשלומים בצורה הנוחה ביותר לכם, לרשום את רכישת הרכב בסעיף הוצאות העסק והכרה במס.

 

יתרונות נוספים לליסינג מימוני לעסקים

מעבר לעובדה שהליסינג המימוני 'נתפר' בהתאם למידותכם ובאפשרותכם לשלוט בגובה התשלומים החודשיים ולקבל החזרי מס, להלן יתרונות נוספים שיעזרו לבית העסק שלכם לצמוח ולשגשג:

  1. רכב חדש 0% ק"מ
  2. אפשרות הוספת שירותי אחזקה ותיקונים בדומה לליסינג תפעולי
  3. קידום העסק וצמיחתו באמצעות רכבים חדישים ומתאימים יותר לצרכים שלכם
  4. ייעוץ וליווי לאורך כל תהליך
  5. מאפשר תכנון נבון יותר של המשאבים הכספיים של בית העסק וחשיבה לעתיד

 

 

אילו כלי רכב תוכלו לרכוש בליסינג מימוני לעסקים?

חברת גזפרום עובדת עם טובי היצרנים והדגמים המבוקשים והמובילים ביותר בארץ ובעולם. להלן סוגי כלי הרכב אותם תוכלו לרכוש עבור העסק שלכם כדי להביא להצלחתו ושגשוגו:

  • רכבים מסחריים כגון איסוזו דימקס, פ'גו בוקסר, שברולט סוואנה, פורד F -550 ורבים וטובים אחרים.
  • רכבי שטח 4X4 כגון ג'יפ גרנד צ'ירוקי או סיאט טרסקו.
  • רכבי מנהלים ומשפחה כגון סקודה סופרב פלאג אין או דיזל, סיאט לאון פלאג אין FR ועוד.
  • רכבי מיני לחנייה נוחה במיוחד בעיר העמוסה
  • רכבי יוקרה כגון מרצדס EQE 43 אאודי GT ועוד.

 

לסיכום

גזפרום יבואנית רכבים ופתרונות מימון מאפשרת לכם ליהנות מליסינג מימוני לעסקים שיאפשר לעסק שלכם לצמוח ולשגשג, לנהל חכם ונכון יותר את ההוצאות, לקדם את העסק שלכם עם צי רכבים איכותי יותר מבלי לקרוע את הכיס.

רכב משפחתי

 

אולי תאהבו גם את