היתרונות בהשכרת במות הרמה מול רכישה

האפשרות של השכרת במות הרמה עולה בקנה אחד עם הצרכים של קהל יעד מגוון.

במאמר הבא נצביע על היתרונות של הפעולה הזו לעומת רכישת במות הרמה, ונסביר איך בוחרים את הדגם הכי מתאים לפרויקט ולאופי השימוש.

במת הרמה היא חלק בלתי נפרד מכל פרויקט שבו מבוצעות עבודות בגובה. בין אם העבודות מבוצעות על ידי חברת הובלות לצורך מעבר דירות בקומות גבוהות או על ידי קבלני שיפוצים ובניין, יש צורך בבמת הרמה זמינה ובטוחה. באמצעות במות הרמה אפשר לבצע עבודות בגובה באופן נוח, יעיל ומקצועי וגם לחסוך זמן והוצאות. חוץ מזה, במת הרמה שונה ממנוף בכך שהיא מאפשרת להרים לגובה גם את העובדים וגם את הציוד והתכולה.

השאלה המתבקשת היא כיצד משיגים במת הרמה בכל פרויקט. אפשרות אחת תהיה לקנות במת הרמה ולהשתמש בה בכל סוגי הפרויקטים שעוד יגיעו, בעוד האפשרות השנייה היא לשכור אותה. אבל אם נכנסים אל עובי הקורה, רואים בבירור את היתרונות של במות הרמה להשכרה.

 

למה לשכור במות הרמה?

היתרון הכי מובהק של במות הרמה להשכרה הוא שניתן להתאים אותן אל אופי הפרויקט. במות כאלה בוחרים בכל פרויקט בנפרד, כמו לדוגמא במקרים שבהם צריכים לבצע עבודות הרמה במקומות סגורים לעומת מקרים שבהם עבודות ההרמה מתבצעות בחלל הפתוח.

אם הפרויקט של עבודות בגובה מתבצע במקום סגור כמו מחסן, אולם ייצור או אולם תצוגה, הדגם המתאים יהיה של במת הרמה חשמלית. מנגד, במקומות פתוחים ובפרויקטים של קבלני בניין ושיפוצים עדיף להשתמש בבמת הרמה עם מנוע דיזל. בכל מקרה, ההשכרה מתבצעת על פי דרישות הלקוח ומתוך היצע גדול של דגמי במות הרמה מעולות.

 

משתלם יותר לשכור במות הרמה

עוד יתרון של במות הרמה להשכרה הוא כלכלי. כאן בודקים לא רק את מידת ההתאמה של כל במת הרמה אל הצרכים של הלקוחות ואל האופי של הפרויקט, אלא גם את גובה ההוצאה הכספית. מטבע הדברים, עולה פחות כסף לשכור את במת ההרמה מאשר לקנות אותה.

היתרון הכלכלי משמעותי מאוד עבור קבלנים קטנים או חברות שרוצות להשיג יתרון תחרותי. אז במקום לשלם ביוקר כדי לקנות את הבמה, כל אחד מהלקוחות הללו מחפש אחר המסלול הכי משתלם של במות הרמה להשכרה.

 

הגמישות בראש סדר העדיפויות

היתרון של כל השכרה הוא שניתן לגלות גמישות מלאה. גמישות מן הסוג הזה באה לידי ביטוי בהחלטה דינאמית לגבי תקופת ההשכרה, סוג הבמה וכן הלאה. עבור בעלי מקצוע וחברות שונות בענפי התעשייה והבנייה, הגמישות שווה הרבה כסף ושקט נפשי.

בסופו של דבר, השכרת במות הרמה מגלמת בתוכה יתרונות רבים. בזכות היתרונות הללו, ניתן להשתמש בבמת הרמה למגוון רחב של פרויקטים ואף לחסוך בהוצאות.

 

רכב עם במה

אולי תאהבו גם את

קוֹסֵם
באיזה אביזרים משתמש קוסם במופע?

ישנם קוסמים שמשתמשים בקלפים, ישנם קוסמים שמשתמשים בתיבות הפתעה ושליפה מהמותן וישנם קוסמים שנעזרים בקהל כאביזר ראשי בהופעה. אפשר למצוא מופעי קסמים מרהיבים שמשתמשים במגוון

קראו עוד »
קוֹסֵם
מה כולל מופע טלפתיה

מופעי טלפתיה הנם דבר שכיח והם מקובלים בכל העולם, גם בירת ההימורים והמופעים לאס וגאס מארחת על מיטב הבמות שלה את אמני הז'אנר כמו דיוויד

קראו עוד »