חיפוש

האתרים לקניית עוקבים ולייקים שכל משתמש אינסטגרם חייב להכיר

 קונים עוקבים ולייקים לאינסטגרם? מחפשים איכות, אחריות ודיסקרטיות? – אלו האתרים לקניית לייקים ועוקבים שכל משתמש אינסטגרם חייב להכיר.

 

המוביל מכולם betop

כאשר מדובר על איכות, לייקים ועוקבים אמיתיים betop הוא האתר המוביל לקנייתם. בשל החשיבות הרבה לקניית עוקבים אמיתיים, באתר נותנים דגש על כך. כאשר העוקבים והלייקים אמיתיים, האינסטגרם מזהה אינטראקציה איכותית וחושף את הפרסומים שלכם למשתמשים נוספים וטבעיים שבסופו של דבר יעקבו אחריכם. האינסטגרם מאוד רגיש לזיופים ולכן רק על ספק כמו betop ניתן לסמוך.

 

איכות בלתי מתפשרת ב- pwr

גם ב-pwr נותנים חשיבות רבה למכירת לייקים ועוקבים אמיתיים בין אם אלו חבילות הכוללות את שני השירותים ובין אם לחוד. האתר תומך בלקוחות 24/7 ומעניק שירות אספקה מהירה, אחריות מורחבת על הרכישה, דיסקרטיות ומחירים מפתיעים המתאימים לכל כיס.

 

קניית לייקים וצפיות בלייב של העוקבים ב- irongram

אחד האתרים המומלצים של ספקי הלייקים והעוקבים הוא האתר של irongram. מעבר לשירות ואספקה של לייקים ועוקבים אמיתיים, הם מעניקים שירותים של צפיות בלייב על השידורים החיים שלכם. אפשרות כזו מעניקה לפרופיל שלכם את האמינות הדרושה במיוחד כאשר מדובר בעסק.

 

הרובוט האוטומטי שבודק ומספק לייקים ועוקבים

אתרים כמו getboost או דיגיטל בוסט מעניקים שירות של רובוט המשיג עבורכם את הלייקים והעוקבים. הרובוט נמצא עם יד על הדופק ולא אתם! הוא דואג שבפרופיל שלכם תהיה תנועה המתאימה לאופי החשבון כדי לא להגזים או להיראות לא אמין. כך החשבון שלכם באינסטגרם יצמח ללא הפוגה ובמידה ומדובר בעסק, הרובוט גם יסייע לייצר לקוחות חדשים עד שתהפכו למותג. לרובוט יש יכולות נוספות. הוא מסוגל לעקוב אחר משתמשים אותם הגדרתם, לשלוח הודעות לעוקבים החדשים, לייצר עימם אינטראקציה בלייקים ולהוכיח לאינסטגרם שישנה בחשבון פעילות. האלגוריתם של האינסטגרם מזהה זאת וחושף את החשבון למשתמשים ולקוחות נוספים.

 

אספקת לייקים אוטומטיים

ברוב האתרים כמוbestar  או instapp מספקים מנוי לייקים ועוקבים אוטומטי. כלומר, ניתן לקבל באופן שוטף וקבוע לחשבון לייקים ועוקבים על פי קביעה מראש ולייעד אותם לפוסטים, סרטונים, סטורי ועוד באופן ממוקד. כדי שהלייקים האוטומטיים ייראו אמינים חשוב להתייעץ עם נותני השירות באתרים לגבי הכמות שתתאים לחשבון שלכם על מנת שהחשבון ייראה אמין ולא מוגזם וללא פרופורציות. חשוב לדעת שהמשתמשים הטבעיים שאותם אתם מעוניינים להשיג בסופו של דבר יבינו מהר מאוד שיש חוסר אמינות בחשבון שאינו פרופורציונאלי. בשל עובדה זו, הם ישליכו את חוסר האמינות גם על העסק שלכם ובנוסף לא יעקבו אחריכם. לפיכך, קניית לייקים ועוקבים צריכה להיעשות במידה ובאמצעות אתר מוביל שמוכר לייקים ועוקבים אמיתיים ואיכותיים. לא מספיק להיות פופולריים ולקבל חשיפה, צריך לשדר אמינות שהיא ה-א"ב בשירות לקוחות.

 

קופסה עם לייקים

לתוצאות לדבר בעד עצמן והירשמו כבר עכשיו.

אולי תאהבו גם את

למידה דיגיטלית
למידה דיגיטלית ויתרונותיה

בעידן הדיגיטלי הזה, הטכנולוגיה חוללה מהפכה בכל היבט בחיינו, כולל הדרך בה אנו לומדים. למידה דיגיטלית התגלתה ככלי רב עוצמה המנצל את הפוטנציאל של הטכנולוגיה

קראו עוד »