חיפוש

במות הרמה שיעשו לכם את החיים קלים

זקוקים לביצוע מסוים של עבודה כלשהי בגובה? בעלי עסקים רבים ואפילו אנשים פרטיים נדרשים לביצוע של עבודות שונות בגובה. הכלי הבטוח והיעיל ביותר לביצוע אותן עבודות בגובה הוא במת ההרמה. במת הרמה מאפשרת לעובד להגיע אל הגובה הדרוש וליהנות ממשטח עבודה מתאים. עולם במות ההרמה מגוון, כך שישנם מספר סוגים של במות הרמה שונות. אלו הבמות שיעשו לכם את החיים קלים.

 

במות הרמה

משהו התקלקל בעמוד חשמל? יש לכם תיקון מסוים שאתם צריכים לבצע על גג רעפים משופע? במפעל שלכם התקלקל אחד המאווררים? זקוקים לגיזום של עץ? את השאלות הללו ניתן להמשיך עוד ועוד, שכן כל אלו הן בעיות מסוימות שאפשר להיתקל בהן בגובה במהלך השגרה היומיומית. במות הרמה להשכרה מאפשרות לכם לפתור את אותן הבעיות.

במות הרמה מאפשרות לעובדים שונים מתחומים שונים להגיע אל אביזרים, חפצים ואובייקטים שנמצאים בגובה. על במת ההרמה יכול העובד לבצע תיקונים שונים בצורה בטיחותית, מבלי שהוא צריך להתפשר על המקצועיות שלו. בעיות שונות מצריכות פתרונות שונים, ואכן, ישנם כמה סוגים שונים של במות הרמה. לכל במת הרמה יש את היתרונות שלה ואת ההתאמות שלה, שמאפשרים בחירה לבעיה ספציפית.

 

במת מספריים חשמלית

במת זאת היא במת ההרמה הפשוטה ביותר. היא בעלת משטח עבודה רחב יחסית וטווח תנועה אנכי בלבד. במת הרמה זו עולה ויורדת לגבהים שונים, וניתן להעמיס עליה יותר מאדם אחד. במת מספריים חשמלית יכולה לאפשר לכם לבצע מספר עבודות שונות, כמו עבודות בניין או גיזום עצים.

מכיוון שמשטח העבודה שלה גדול, היא נחשבת לבמת ההרמה הבטוחה ביותר. בנוסף, היא יעילה מאוד מכיוון שניתן לשאת עליה גם יותר מאדם אחד וגם ציוד. היא הופכת הרמות של ציוד באתרי בנייה למשל לדבר פשוט.

 

במת זרוע מפרקית חשמלית

במות עם זרוע מפרקית הם במות שמאפשרות ביצוע של עבודה נקודתית. משטח העבודה בהן נחשב לקטן יחסית, אך הבמה עצמה בנויה בצורת זרוע, מה שמאפשר לעובד שנמצא עליה להגיע בצורה נקודתית אל המקום בו הוא נדרש לבצע את העבודה שלו. במת הרמה זו מאפשרת ביצוע של פעולות שונות, כמו התקנת מזגנים, שיפוצים והרמה של סחורה במחסן.

 

במת זרוע מפרקית מנוע 4 על 4

במת זרוע זו נראית כבמת זרוע רגילה, ובצדק. גם באמצעות הבמה הזאת ניתן להביא את העובד אל מקום ספציפי ונקודתי. למרות זאת, מנוע 4 על 4 מעניק יתרון משמעותי לבמה הזאת. באמצעות מנוע זה ניתן להוביל את במת ההרמה גם במשטחים שיכולים לעשות בעיות.

אם יש צורך בביצוע עבודה בשטח למשל, לא בטוח שבמת הרמה רגילה תוכל להגיע ולהתנייד בצורה אידיאלית ובטוחה על הקרקע. עם מנוע 4 על 4, במת ההרמה מסוגלת לצלוח מכשולים קרקעיים בצורה בטוחה.

במות הרמה להשכרה

אולי תאהבו גם את

העשרת משאבי אנוש
6 תפקידים מפתיעים של HR

מחלקת משאבי אנוש (HR) נתפסת לעיתים קרובות כמחלקה אדמיניסטרטיבית, האחראית על גיוס עובדים, ניהול משכורות וטיפול בבירוקרטיה. יחד עם זאת, תפקידה של מחלקת משאבי אנוש

קראו עוד »