חיפוש

אלו הסיבות הנפוצות ביותר להזמנת מנעולן הביתה

כל אחד חווה לפחות פעם אחת בחייו את הרגע הזה שבו הוא מבין שנעל את עצמו מחוץ לבית או הרכב, או שהמפתחות אבדו. בנוסף לחרדה ולאי הנוחות שבעמידה מחוץ לדלת נעולה, עולות גם דאגות רבות לבטחוננו האישי ומי יבוא לעזרתנו. במאמר זה נפרט מהן הסיבות הנפוצות ביותר להזמנת מנעולן הביתה ובמי מומלץ לבחור.

 

הזמנת מנעולן מורשה הביתה

כאשר אנחנו מבינים שלא נוכל לתקן את הבעיה בעצמנו ועלינו לפנות לאיש מקצוע, חשוב שתמיד נבחר במנעולן מורשה, אמין ובעל נסיון. מנעולן ויטלי קבלסקי פועל באיזור הדרום, זמין 24/7 , בעל נסיון רב שנים בתחום ומכיר את כל סוגי הדלתות בבית, ברכב, במשרד או בעסק ואת כל סוגי הכספות.

 

הסיבות הנפוצות ביותר להזמנת מנעולן הביתה

נהוג לומר שהדרך הטובה ביותר להתמודד עם מצבים לא נעימים הוא להערך להם מראש. לכן מומלץ לשמור את פרטי איש הקשר של המנעולן שלכם בטלפן הנייד באופן בולט וברור, כמו למשל פורץ מנעולים באשקלון כך שבעת הצורך תוכלו לחייג במהירות ולחסוך לכם את תחושת חוסר האונים גם בשעת לילה מאוחרת או בשעת בוקר מוקדמת. אלו הן הסיבות הנפוצות ביותר להזמנת מנעולן הביתה:

 

  1. דלת ישנה מדי, מנגנון חלוד ושבור

הזנחת דלתות הבית, הרכב או הכספת עלולים להביא לכך שיום אחד הן פשוט יתקלקלו באופן שלא יאפשר לנו לפתוח או לסגור אותן, לכן חשוב להזמין פורץ מנעולים להחלפת הצילינדר עוד לפני שתגיעו למצב לא נעים של היתקעות.

 

  1. שכחת המפתח בתוך הבית או הרכב הנעול.

הנחמה היחידה בכך היא שאנחנו יודעים היכן נמצא המפתח, הוא בפנים ואנחנו בחוץ. במקרה כזה כל שתצטרכו לעשות הוא להמתין לאיש המקצוע לפתוח את הדלת באמצעים שיותירו את מנגנון הנעילה שלם כדי שתוכלו לשמור עליו, אך במקרים מסויימים לא תהיה ברירה אלא להחליף את כל הצילינדר.

 

  1. אבדן מפתח

בימים של חוסר תשומת לב, או סתם חוסר מזל, אנחנו עלולים לאבד את המפתחות שלנו. במקרים אלו נצטרך להחליף את הצילינדר או להתאים מפתחות חדשים לרכב.

 

  1. מפתח נשבר בתוך המנעול

במקרה כזה יבדוק הפורץ אם אפשר לחלץ את החלק השבור מתוך המנגנון על מנת לשמור עליו ולשכפל מפתח דומה, או שיהיה צורך בהחלפת הצילינדר.

 

  1. הסוללות בכספת אזלו

תחזוקה לא נאותה של סוללות הכספת עלולות להביא למצב שבו היא ננעלת ללא אפשרות פתיחה. במקרה כזה יפתח הפורץ את הכספת באמצעים העומדים לרשותו על פי סוג הכספת על מנת להביא לפתיחתה.

 

לסיכום

יש סיבות רבות להזמנת פורץ מנעולים, אך הדבר החשוב ביותר הוא להקפיד להזמין פורץ מורשה, אמין ובעל נסיון אשר יבצע את המלאכה במיומנות, מקצועיות ובמחירים נוחים ומבלי להותיר שריטות או נזק נוסף לרכושכם.

איש תחזוקה

 

אולי תאהבו גם את

העשרת משאבי אנוש
6 תפקידים מפתיעים של HR

מחלקת משאבי אנוש (HR) נתפסת לעיתים קרובות כמחלקה אדמיניסטרטיבית, האחראית על גיוס עובדים, ניהול משכורות וטיפול בבירוקרטיה. יחד עם זאת, תפקידה של מחלקת משאבי אנוש

קראו עוד »