חיפוש

איך משנעים ציוד כבד לפי העתקת קווי ייצור

אחד הגורמים בעלי החשיבות הגדולה ביותר להצלחתו של מפעל תעשייתי הוא המקום הנכון. שינוי בסביבתו העסקית של המפעל, יחד עם כניסה של שותפים חדשים ושיקולים שונים עשויים להוביל להחלטה של בעל המפעל לשנע את קווי היצור למקום חדש. פעולה שכזו, המצריכה העברה שלמה של קווי יצור, או אפילו מפעל שלם, הנה פעולה מורכבת וחשובה, המוכרחה להתבצע תוך הקפדה על זמנים, מקצועיות, וסטנדרטים של איכות.

 

חברות לשינוע קווי ייצור

העתקת קווי יצור היא פעולה מסובכת. על מנת לצלוח אותה בצורה טובה, יש ליצור קשר עם חברת הובלות ושינוע המסוגלת לבצעה כראוי. יש לזכור כי העברה והעתקה של קווי יצור אינה דומה להובלה רגילה של שינוע סחורות.

שינוע מכונות הנעשה בצורה רשלנית יכול לגרום לעיכובים בחידושו של תהליך הייצור, וכפועל יוצא מכך להפסדים כלכליים וכספיים כבדים. חברות שילוח מנוסות בפעולה זו יכולות להבטיח ללקוחותיהם פעולת שינוע מהירה, מבלי לפגוע בכללי הזהירות.

ולא פחות חשוב מכך – בחירה בחברת שילוח מתאימה מבטיחה לבעלי המפעל שקט נפשי, וחידוש פעולת היצירה בהקדם.

 

איך עושים זאת?

בכדי להעביר קווי ייצור, ולפעמים מפעלים שלמים ממקום למקום, דרושה לכך יכולת לוגיסטית ותכנונית ברמה גבוהה. יחד עם אנשי ניהול מקצועיים דרוש לכך מערך של משאיות הובלה, ולעתים גם פתרונות לתובלה ימית או אווירית, כאשר הסחורה המיועדת לשינוע נמצאת בחו"ל.

חברות שילוח מובילות יודעות לספק שירות פנים ארצי או פנים מדינתי, אך לפני שבוחרים חברת הובלות חשוב קודם כל לשוחח עם נציג לצורך תיאום ציפיות, ולהתעניין ביכולת החברה לקבל שירותי אריזה מורכבים. חשוב לדעת מהו לוח הזמנים שניתן לעמוד בו, וכן לרכוש ביטוח מתאים לציוד המיועד לשינוע.

לבסוף, תדאגו לקבל מידע מלא אודות שירותי הפריקה באתר היעד שסוכם מראש.

שינוע מכונות

כאשר נאלצים לבצע פעולה של שינוע מכונות, בתוך מפעל קיים או מעבר לים, יש לבצע זאת בזהירות רבה, בצורה מתוכננת ומדויקת, יחד עם חישוב של לוחות זמנים ובהדרכתה של חברת שילוח המומחית לתחום זה. עמידה בזמנים חשובה במיוחד על מנת שזמני חידוש פעולת הייצור יהיו קצרים ככל האפשר, ולא יגרמו להפסד כספי. יחד עם זאת, חשוב עוד יותר לא לפגוע בסטנדרטים של איכות התובלה על חשבון המהירות שלה.

 

לסיכום

כשעומדים בפני שינוע של קווי ייצור ומכונות, יש לבחור בקפידה את החברה המבצעת, שכן לא כל חברת שילוח מסוגלת להעביר מכונות בצורה טובה דיו. על מנת לקבל תוצאות מושלמות, ללא פגיעה בציוד ובפרק זמן סביר, חשוב לבדוק שלחברה יש מומחיות בהובלת ציוד כבד ובפריקתו, וכן שהיא מסוגלת לעבוד בהתאם למרחק הגאוגרפי של ההעברה הצפויה.

אל תתפשרו על המקצועיות ועל התקנים המחמירים, ובדקו את כל הפרמטרים החשובים הנוגעים לסוגי האריזות, מערכת התובלה, וכלי התחבורה.

קווי ייצור

 

אולי תאהבו גם את