חיפוש

איך מערכת CRM תשפר את העסק שלכם?

אם אתם מנהלים מספר עובדים או שיש לכם עסק עם מספר רב של משימות, כדאי שתכניסו שלכם מערכת CRM. מערכות CRM יהפכו את החיים שלכם בתור מנהלים להרבה יותר קלים, וגם יעזרו לעסק שלכם להכניס הרבה יותר כסף. כיום יש לא מעט מערכות CRM כאשר לכולן יש בדרך כלל את אותם קווים כלליים. כאן נעזור לכם להבין איך מערכת כזו תעזור לכל בניהול עסק.

 

מהי מערכת CRM

מערכות CRM או בתרגום ישיר לעובדים מערכות לניהול קשרי לקוחות נועדו לסייע לבעלי עסקים להיות בקשר רציף עם הלקוחות שלהם. מהר מאוד המערכות הללו הפכו להיות כאלו שעוזרות לבעלי העסקים לנהל את העובדים, לעבוד מול ספקים ופשוט לנהל את כל העסק ממקום אחד. בין מערכות crm מומלצות ניתן למנות את מאנדיי הישראלית, אסנה וסקאלה.

 

מענה מידי ללקוחות

בתחום שירות הלקוחות, הדבר החשוב ביותר הוא זמינות. אם בעבר הייתם צריכים להקצות נציגי שירות שייתנו מענה ללקוחות שלכם, כיום המערכת יכולה לעשות את זה בכוחות עצמה. ברגע שתגדירו למערכת את המענה שהיא צריכה לתת לפניות, רובן יוכלו לקבל מענה אוטומטי מה שיעזור לכם לחסוך בכוח אדם בלי להוריד את רמת השירות שלה הלקוחות שלכם זוכים.

 

ניהול עובדים

ברגע שיש לכם מספר משימות שצריכות להתבצע בו זמנית, המעקב אחריהן הופך להיות אתגר שקשה לעמוד בו. כיום, חלק ניכר מהעובדים לא בהכרח נמצאים במשרד וגם אתם לא תמיד נמצאים ליד כל אחד מהעובדים. המערכת מאפשרת לכם להקצות לכל עובד משימה לרבות כל ההנחיות שקשורות למשימה הזו, והיא כמובן תעדכן אתכם כאשר העובד סיים למלא את משימתו.

 

אוטומציה

ההוצאה הגדולה ביותר בכל עסק היא על תשלום לעובדים. הדרך שלכם להתגבר על ההוצאה הזו בלי להוריד את רמת התפוקה של העסק היא על ידי אוטומציה. במקום שעובדים יהיו אחראים על משימה מסוימת, תוכלו לדאוג שהמחשב שלכם יבצע אותה, וזה בדיוק מה שמערכת CRM עושה. המערכת יודעת לנתב פניות, לתת מענה ללקוחות וכמובן לעדכן את העובדים במשימות שלהם.

 

התאמת המערכת לעסק

הדבר האחרון שחשוב להבין ביחס למערכת הוא החשיבות הרבה שיש בהתאמה שלה לעסק. המערכות הללו בנויות כך שהן אמורות להתאים למגוון רחב של עסקים. כדי להפיק מהמערכת שתכניסו לעסק את המירב, כדאי להתאים אותה לסוג המשימות והפניות שיש בעסק שלכם.

 

לסיכום

בתור בעלי עסקים, הדבר החשוב ביותר הוא ייעול הניהול של העסק. אחד הדברים שיכולים לסייע לכם בניהול העסק זו מערכת CRM. מערכת כזו תעזור לכם לנהל משימות בצורה יעילה, כאשר אתם בתור מנהלים תוכלו לראות בכל רגע מה בדיוק הסטטוס של כל משימה, מי העובד שאמור לבצע אותה וכמובן לקבל התראה ברגע שהמשימה בוצעה. המערכת תעזור לכם לחסוך כוח אדם רב.

אוטומציה

אולי תאהבו גם את

למידה דיגיטלית
למידה דיגיטלית ויתרונותיה

בעידן הדיגיטלי הזה, הטכנולוגיה חוללה מהפכה בכל היבט בחיינו, כולל הדרך בה אנו לומדים. למידה דיגיטלית התגלתה ככלי רב עוצמה המנצל את הפוטנציאל של הטכנולוגיה

קראו עוד »