חיפוש

איך מזהים בעל מקצוע אמין ואיכותי לפני שמביאים אותו להצעת מחיר?

כולנו צריכים בשלב כזה או אחר להיעזר באיש מקצוע. בין אם מדובר על חשמלאי, אינסטלטור, קבלן בניין, פועל בניין, עורך דין או רואה חשבון, ובין אם מדובר על נסיבות כמו פתיחת עסק, שיפוץ בית, עיצוב משרד ועוד – בסופו של דבר כולנו נצטרך את העזרה החיצונית הזו, כי מה לעשות – בסופו של דבר אף אחד מאיתנו לא יכול להחזיק בכל כך הרבה כישורים ומומחיות.

אחד הדברים המרתיעים ביותר בבחירת איש מקצוע חיצוני הוא שהוא לא יהיה מספיק מקצועי על מנת לפתור את הבעיה שלנו, או שהוא לא יהיה אמין ואיכותי. אז איך מזהים בעל מקצוע אמין ואיכותי לפני שמביאים אותו להצעת מחיר? הטיפים שניתן לכם כאן יעשו לכם את החיים הרבה יותר קלים.

 

בעל מקצוע אמין ואיכותי מתחיל בשירות

קבלת שירות טוב היא לא דבר שצריך לחכות בשבילו לרגע האחרון, אלא היא דבר שניתן לבחון עוד בשלבים הראשוניים ביותר של ההתקשרות מול איש המקצוע. עוד בשיחת הטלפון הראשונית עם בעל המקצוע ניתן לשמוע ולהבין האם הוא סבלני, אדיב, זמין לשאלות ומשרה אווירה נעימה ורגועה, או אם הוא דווקא אדם מלחיץ, אינטנסיבי, אגרסיבי ועצבני.

מדובר כאן על הקריטריון הבסיסי ביותר לבחירת בעל מקצוע אמין ואיכותי, וחשוב להקפיד לבחון אותו בשלב כמה שיותר מוקדם.

 

המחיר של בעל המקצוע מעיד עליו רבות

רגע לפני שאתם ניגשים לשיח עם בעל המקצוע, חשוב לברר מהו טווח המחירים שלו אתם אמורים לצפות במסגרת העבודה איתו. במידה ותגיעו למעמד השיחה עם בעל המקצוע ותקבלו מחיר שחורג מגבולות הטווח – בין אם לכיוון מטה ובין אם לכיוון מעלה, יהיה זה הזמן להרים גבה ולתהות האם אכן מדובר על בעל מקצוע אמין ואיכותי או שדווקא לא.

 

בעל מקצוע אמין ואיכותי אינו מהסס להפנות לנכסים הדיגיטליים שלו

האינטרנט מלא היום בחוות דעת ובהמלצות של גולשים שניסו את השירות של בעל המקצוע, ובהתאם ההמלצות האלו יכולות לשבח את בעל המקצוע ולהלל אותו, או דווקא לחשוף עליו אמת שלא ממש נעים לשמוע.

בעל מקצוע אמין ואיכותי שיודע שאין לו מה להסתיר, יפנה אתכם בצורה יזומה לכל הנכסים הדיגיטליים שלו – אתר האינטרנט שלו, הדפים העסקיים שלו ברשתות החברתיות ועוד, כי הוא יודע שכל מה שתמצאו לגביו, יהיה רק חיובי וטוב.

 

אין סיבה לרדוף אחרי בעל מקצוע

בעלי מקצוע הם אנשים עסוקים, אבל הזמינות שלהם לא צריכה להיפגם בגלל זה. בעל מקצוע שצריך לרדוף אחריו הוא בהחלט לא בעל מקצוע אמין ואיכותי, לעומת בעל מקצוע שיודע לחזור אליכם בצורה מסודרת, גם אם התקשרתם בזמן לא מתאים. לקבלת הצעת מחיר לגביי הריסות קירות מבעל מקצוע מעולה, היכנסו לאתר האינטרנט או חייגו 077-804-9579.

קיר אפור

אולי תאהבו גם את

העשרת משאבי אנוש
6 תפקידים מפתיעים של HR

מחלקת משאבי אנוש (HR) נתפסת לעיתים קרובות כמחלקה אדמיניסטרטיבית, האחראית על גיוס עובדים, ניהול משכורות וטיפול בבירוקרטיה. יחד עם זאת, תפקידה של מחלקת משאבי אנוש

קראו עוד »