Search

איזה כלים אנחנו לומדים בלימוד ייעוץ זוגי

תמיד חלמתם לעזור לאחרים? תוכלו להגשים את החלום במכללת ארבל בלימודי ייעוץ זוגי. כיועצים זוגיים תוכלו לעזור לבני זוג להגיע אל עמק השווה ולפתור סיכסוכים בתוך המשפחה בצורה מיטבית ולהעניק לעצמכם, ולהם, כלים חשובים בהתמודדות היומיומית וחיזוק הקשר הזוגי. 

 

מכללת ארבל

מכללת ארבל מנוהלת על ידי ד"ר אורית ארבל, יועצת זוגית מוסמכת בעלת נסיון של למעלה מעשרים שנה בטיפול בזוגות. ד"ר אורית ארבל פיתחה את שיטת מרתון הזוגיות הפרטי שבאמצעותה ניתן להגיע לתוצאות במספר קטן של מפגשים, להגיע לעומק השורש של הסכסוך וללמוד כיצד לנהל קשר זוגי יציב ובריא לאורך שנים.

במהלך לימודי ייעוץ זוגי תוכלו לקבל כלים מהותיים לניהול קונפליקט, לגשר על פערים, לאפשר תקשורת מיטבית ודיאלוג פתוח וקבלת החלטות באופן מועיל. לפרטים נוספים תוכלו להכנס לאתר המכללה.

מכללת ארבל

ד"ר אורית ארבל

ד"ר אורית ארבל  הינה יועצת זוגית בעלת נסיון רב, מפתחת שיטת מרתון הזוגיות הפרטי אשר טיפלה בהצלחה באלפי זוגות. מכללת ארבל בניהולה מכשירה יועצים ויועצות זוגיים היכולים להביא מזור למשפחות מסוכסכות, ריבים בין אחים, תקשורת לקויה, מטענים ומצבורים ותסכול של שנים ולהביא לפתרונות מועילים ומעשיים אשר מכבדים את רצונות כל הצדדים.

 

איזה כלים אנו לומדים בלימוד ייעוץ זוגי?

כלומדים במכללת ארבל, תוכלו לקבל את הכלים המקצועיים הבאים:

  • לימוד מיומנויות וטכניקות שיסייעו לכם להתמודד עם מצבים שונים במהלך הטיפול המקצועי.
  • כלים לניהול מפגשים עם דגש על גישור ופתרון קונפליקטים.
  • נסיון מעשי באמצעות השתתפות בסימולציות ובמפגשים עם זוגות אמיתיים.
  • לימודי תיאוריה מפי יועצות זוגיות מנוסות ומוסמכות.

למי זה מתאים?

כל אדם אשר יש לו רצון לעסוק בתחום הטיפול הזוגי ואשר ברשותו תעודת תואר ראשון בתחומי הטיפול כגון פסיכולוגיה, עבודה סוציאלית וחינוך, יכול להרשם למכללת ארבל ולקבל תעודת הסמכה. לאחר סיום הקורס תוכלו לעבוד כמטפלים זוגיים או להעזר בידע וברקע שקיבלתם על מנת לעזור למטופליכם כפסיכולוגים ועובדים סוציאלים ולהרחיב את ידיעותיכם בתחום.

 

מהי תוכנית הלימודים?

תוכנית הלימודים תוכננה על מנת לאפשר גם לאמהות טריות ואנשים העובדים במשרה מלאה להשתלב בהצלחה בלימודים, להתמקצע ולהרחיב את ידיעותיהם מבלי לשבור את שגרת החיים. לכן הלימודים מתקיימים אחת לשבוע במשך 12 מפגשים בשילוב עם סטאז' מעשי אצל מטפלת זוגית מנוסה ועם זוגות אמיתיים כדי לאפשר לעצמכם גם פרקטיקה בנוסף לידע התיאורטי. בתום שלושה חודשים תוסמכו להיות יועצים זוגיים.

 

לסיכום

מכללת ארבל מנוהלת על ידי ד"ר אורית ארבל, מפתחת שיטת מרתון הזוגיות הפרטי שטיפלה בהצלחה באלפי זוגות. במכללה תוכלו לרכוש כלים מעשיים ופרקטיים לטיפול זוגי לצורכי הרחבת ידיעותיכם כפסיכולוגיים, עובדים סוציאליים או אנשי חינוך, או כדי לשמש כמטפלים זוגיים. לפרטים נוספים פנו אל אתר מכללת ארבל ותהנו מידע מעשיר.

ייעוץ נישואין

אולי תאהבו גם את

5 סוגים של זרי פרחים
5 סוגים של זרי פרחים

זר פרחים יכול להיות מחווה מרגשת ולשדרג כל אירוע, אך ישנם אירועים מיוחדים שכדאי לבחור עבורם זר מדויק שיתאים אליהם באופן מושלם. שפע הפרחים בשזירה

קראו עוד »
לצפייה במופע מנטליסט עם הרבה ניסיון
היתרונות של לימוד מנטליזם

לימודי מנטליזם אינם מיועדים רק לקוסמים או בדרנים שואפים; הוא מציע שפע של יתרונות המשתרעים מעבר לתחום הקסמים והאשליות. התרגול של המנטליזם, הכרוך בהבנה ובמניפולציה

קראו עוד »
קוֹסֵם
באיזה אביזרים משתמש קוסם במופע?

ישנם קוסמים שמשתמשים בקלפים, ישנם קוסמים שמשתמשים בתיבות הפתעה ושליפה מהמותן וישנם קוסמים שנעזרים בקהל כאביזר ראשי בהופעה. אפשר למצוא מופעי קסמים מרהיבים שמשתמשים במגוון

קראו עוד »
קוֹסֵם
מה כולל מופע טלפתיה

מופעי טלפתיה הנם דבר שכיח והם מקובלים בכל העולם, גם בירת ההימורים והמופעים לאס וגאס מארחת על מיטב הבמות שלה את אמני הז'אנר כמו דיוויד

קראו עוד »