גחלים

המדריך המלא לעבודה עם גריל פחמים

גריל פחמים משדרג את החוויה של צליית בשר כי הוא הופך אותה לאירוע חברתי. עם זאת, חשוב לדעת איך לעבוד עם מנגל כזה כדי להדליק אותו מהר, להגיע לתוצאות מעולות ולמנוע לכלוך מיותר. הנה כל הפרטים גריל פחמים נחשב לפתרון הקלאסי עבור צליית בשר. באמצעות גריל מן הסוג הזה אפשר לצלות בשר בגינה, בחצר או … להמשך קריאה המדריך המלא לעבודה עם גריל פחמים

המבורגר

איך תהפכו את הבית שלכם לחוויה של מסעדה?

סכו"ם, צלחות, פינת אוכל, תאורה וכמובן גריל איכותי יכולים להפוך גם את הבית שלכם למסעדה שמארחת חברים ובני משפחה מהמעגל הקרוב או הרחוק. אז איך עושים את זה וממה מתחילים? הנה המדריך המלא בילוי במסעדה נחשב לאחת מפעילויות הפנאי המבוקשות ביותר בעולם. אין כמעט מישהו שלא אוהב ללכת למסעדה, להזמין מתוך תפריט ולטעום אוכל משובח. … להמשך קריאה איך תהפכו את הבית שלכם לחוויה של מסעדה?

סיר בישול

5 דברים שניתן לטגן בסיר ללא שמן!!

מי מאיתנו לא אכל פעם איזשהו מאכל עתיר בשמן, ואמר לעצמו – למה אני אוכל את הדבר הזה? למה יש בזה כל כך הרבה שמן? אין דרך אחרת לבשל את זה? אז אם גם אתם נקלעתם לסיטואציה כזו, או דומה לה, הגעתם למקום הנכון. לפניכם רשימת הדברים שניתן לטגן בסיר ללא שמן.   סיר ללא … להמשך קריאה 5 דברים שניתן לטגן בסיר ללא שמן!!