חיפוש

מה זה אוהל פגודה ולמה הוא נועד?

משחר הימים אוהלים שימשו כמכסה וקורת גג.

כולם וודאי זוכרים את האירוח הראשון של אברהם כאשר אירח את המלאכים באוהל.

אומנם היום האוהלים משודרגים יותר אך עדיין השימושים הם אותם שימושים.

אחד מסוגי האוהלים הוא אוהל פגודה.

מהו ולמה הוא נועד? – על כך במאמר הבא.

 

מהו אוהל פגודה?

אוהל פגודה הוא אוהל לאירועים. האוהל מגיע במידות שונות, גדלים, צורות וסגנונות והוא נועד לאירוח בדיוק כמו בימי אברהם אבינו.  אנשים פרטיים וחברות רוכשים אוהלי פגודה למכירה על מנת לארגן אירועים באופן קבוע לעובדים, לכנסים, לסדנאות, לחברים ומשפחה. כך הם יכולים בכל מזג אוויר לארגן אירוע חוויתי ומיוחד. אוהלי פגודה הם חסיני גשם בשל היריעות האטומות שלהם המונעות גם מרוחות סוערות או סופות אבק לחדור פנימה. הם משמשים כמקור צל בקיץ אם מדובר על אירוע ביום ומעניקים פרטיות בכל מקום בו עורכים את האירוע.

 

למה נועדים אוהלי פגודה?

באמצעות אוהלי פגודה ניתן לערוך מסיבות טבע במדבר, בים, על צלע הר או ביער, כנסים ליד משרדי החברה, ימי הולדת בפארק השכונתי, חתונות, חינות, סדנאות בישול בטבע, סדנאות יוגה וכל רעיון אחר שהוא סיבה למסיבה. ביחד עם זאת ישנם אנשים הרוכשים אותם כסוכת אבלים, חיפוי וסגירת חורף למסעדות או בריכות, למכירות, תרומות דם וכד'. בתקופת הקורונה היה ניתן לראות אוהלים שימשו לבדיקות קורונה בדוק וסע, אוהלים לחיסונים ואוהלים שימשו כמחלקות נוספות או תוספת בחניונים של בתי החולים עבור החולים הרבים ובשל חוסר במקום.

 

היתרונות של אוהל פגודה

הגודל

ניתן לרכוש אוהלים בכל גודל על פי מספר המוזמנים או העובדים בחברה. ישנם גדלים של 3X3, 4X4, 5X5, 6X6, 7X7 פתוחים או סגורים על פי הצרכים.

 

המחיר

אוהלים למכירה מוצעים במחירים אטרקטיביים בין 3,000-9,500 ₪ בהתאם לסוג וגודל האוהל.

 

החומרים

האוהלים עשויים מקונסטרוקציות של ברזל מגולוון נגד חלודה, חזק ומסיבי חסין גשם וחסין אש.

 

העיצוב

האוהלים מגיעים עם חלונות PVC חסיני שמש וגשם, יריעת גג בצורות ועיצובים שונים כמו: אוהל קרקס, אוהל סוכה, אוהל אולם וכד'.

 

עיצוב אישי לאווירה

אוהלי פגודה הם אוהלים שניתן לעצב ולהכניס את כל הציוד והריהוט הרצוי בהתאם לשימוש באוהל. ניתן להכניס אליהם מיזוג אוויר בקיץ, פטריות חימום בחורף, כיסאות, שולחנות, ספסלים, מחצלות, פופים, ערסלים, כורסאות, מטבח נייד ועוד. למשל אוהלים המשמשים כסוכת אבלים יצטרכו להיות גדולים כדי להכניס מספיק כיסאות ולפחות שולחן אחד ארוך. לעומת זאת, אוהלים לסדנת יוגה יכולים להיות ריקים מריהוט והעיצוב שלהם יהיה באמצעות מחצלות או מזרנים. לסיכום, חשוב להתאים את העיצוב של האוהלים בהתאם לאווירה אותה רוצים לשדר לאורחים ולהכניס מכשירי חשמל ותאורה בהתאם לצרכים האישיים.

 

מתחם סגור

אולי תאהבו גם את